To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Uczestnik
już niedostępne -

Zapraszamy Was serdecznie na kolejne wydarzenie We Lead!.

Tym razem spotykamy się pod hasłem: Kto ma rację, czyli o tym, jak skutecznie się komunikować i rozwiązywać konflikty.

Czwartek, 24 października, 17:30, Inkubator Starter


Dla kogo jest to spotkanie? Dla obecnych i przyszłych liderów oraz dla wszystkich pasjonatów przywództwa.

Z jednej strony, każdy z nas lubi mieć rację. Karmimy się tym, nawet jeśli się do tego nie przyznajemy. Dzięki temu czujemy się ważni i docenieni, a nasza samoocena rośnie. Zatem, jest o co zabiegać!

Z drugiej jednak strony, przez udowadnianie kto ma rację, nasze rozmowy tracą na efektywności. Bronimy naszego status quo. Nie skupiamy się na meritum i, niestety, nie skupiamy się też na rozmówcy. I mamy kryzys.

O co zadbać, aby nasza rozmowa z drugim Człowiekiem nie była toksyczna? Jak budować przestrzeń porozumienia w zespole? Czy konflikt to samo zło? Czy to dobrze, jeśli w zespole nikt się nie kłóci? Czy to prawda, że zgoda buduje, a niezgoda rujnuje? Co mają do tego żyrafy?


PRELEGENTKI:

  NATALIA LACH

Jestem certyfikowaną trenerką Nonviolent Communication (NVC), mediatorką oraz nauczycielką języka polskiego.

W latach 2015- 2017 pracowałam jako mediator z Gdańskim Centrum Mediacji.

W latach 2017-2018 w Fundacji ODiTK wspierałam realizację projektu unijnego SUPER "Szkolimy Uczniów Przedsiębiorczych Empatycznych Rozsądnych".

Współpracuję z nauczycielami gdańskich szkół publicznych - dzielę się wiedzą o komunikacji empatycznej oraz rozwiązywaniu konfliktów.

Prowadzę indywidualne sesje empatyczne oraz mediacyjne; warsztaty, wykłady, dzieląc się wiedzą o komunikacji i rozwiązywania konfliktów. Pracuję zarówno z dorosłymi i dziećmi. Jestem właścicielką firmy CoTynato? MAGDA BELLWON

Z wykształcenia prawniczka. Z pasji i zawodu mediatorka i trenerka umiejętności mediacyjnych.

Od dwunastu lat praktykująca mediatorka, Trener, absolwentka Akademii Rozwoju Umiejętności Trenerskich na SWPS i ko-trener mediacji rodzinnych Stowarzyszenia Mediatorów Rodzinnych, certyfikowana trenerka Action Learningu i facylitacji. Wykładowczyni akademicka współpracujący m.in. z Uniwersytetem Gdańskim, Politechniką Gdańską oraz Wyższą Szkołą Bankową.

Właścicielka firmy "Conseo", zajmującej się prowadzeniem mediacji, negocjacji oraz propagowaniem idei polubownego rozwiązywania sporów.

Prowadzę warsztaty i szkolenia dla przedsiębiorców, sędziów, prawników i każdego, kto chce poznać polubowne sposoby rozwiązywania sporów. Promuję ideę mediacji oraz skuteczne sposoby zarządzania konfliktami, pokazując praktyczne zastosowanie mediacji nie tylko w biznesie ale i w życiu codzienny.

Na codzień propaguję myślenie "poza schematami", poszukuję kreatywnych rozwiązań, pomagam znaleźć rozwiązanie w sprawach, które wydają się bez wyjścia.


Program

17:15-17:30 Rejestracja uczestników

17:30-18:00 Natalia Lach - Przez rozmowę do efektywnego zarządzania. O NVC, czyli o Nonviolent Communication.

18:00-18:30 Magda Bellwon - Siła złego na jednego, czyli jak radzić sobie w kryzysie.

18:30-20:00 Panel dyskusyjny i networkingZajrzyj do nas!

https://www.facebook.com/LiderZSercem/

https://www.lider-z-sercem.pl

PARTNERZY


Zobacz również:

konferencje wydarzenia Gdańsk