Wellbeing Hub - spotkanie dla Specjalistów HR

17 marca 2020, 09:00-12:30 (wtorek)

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Liczba
Spotkanie dla specjalistów HR. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona. Obowiązuje kolejność zgłoszeń. Bezpłatne wejściówki

Spotkanie dla specjalistów HR. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Ruszamy z Wellbeing Hub - nową inicjatywą dla środowiska HR, które będzie otwartym miejscem profesjonalnej wymiany wiedzy i doświadczeń w obszarze wdrażania wellbeingu i zarządzania energią w organizacjach. 

17 marca 2020 roku zapraszamy na pierwsze z cyklu bezpłatnych spotkań dla praktyków i Specjalistów HR. Co kwartał w gronie praktyków HR dyskutować będziemy o największych wyzwaniach, z którymi mierzą się organizacje, chcąc wdrażać praktyczne rozwiązania w obszarze wellbeingu.


Podczas pierwszego spotkania chcemy poruszyć następujące tematy:

// Kwestie organizacyjne - zasady działania Wellbeing HUB, zasady uczestnictwa w spotkaniach, ważne dla nas tematy, które chcemy poruszyć w 2020 roku;
// Krótka prezentacja najciekawszych danych zawartych w raportcie Human Power "Mental Health. Odporność psychiczna pracowników. Emocje i biznes";
// Praca warsztatowa w grupach: jak angażować, zachęcać różne grupy docelowe pracowników (w tym najbardziej obciążone jednostki w firmie)do brania udziału w programach wellbeing. Kontekst dopasowania oferty do potrzeb oraz sposobów komunikacji i argumentacji.
// Dyskusja i podsumowanie spotkania.


DLA KOGO? Dyrektorów, Kierowników i Menedżerów HR, EB, BHP ze średnich i dużych organizacji 
KIEDY? 17 MARCA 2020 roku od 09:00 do 12:30 
GDZIE? Warszawskie Centrum Konferencyjnym Nimbus, Al. Jerozolimskie 98, 00-807 Warszawa
JAK CZĘSTO? Raz na kwartał 

Na co warto się nastawić? 
  • na nieformalną, luźną, przyjazną atmosferę;
  • na integrację i dobrze jakościowo spędzony czas;
  • na otrzymanie  praktycznych informacji na temat skutecznego wdrażania różnych aktywności z obszaru wellbeing i zarządzania energią w organizacjach;
  • na dzielenie się swoimi doświadczeniami, przemyśleniami, wyzwaniami;
  • na aktywne uczestniczenie w ćwiczeniach grupowych, rozmowach i dyskusjach merytorycznych. 


Jeśli pracujesz w średniej lub dużej firmie i temat wellbeingu i zarządzania energią pracowników jest Ci bliski, chcesz go zgłębić w bardzo praktyczny sposób i w przyjemnej, warsztatowej atmosferze, koniecznie do nas dołącz! Aby to zrobić zarezerwuj sobie miejsce i wypełnij formularz (prosimy o podanie swojego maila firmowego). Liczba miejsc jest ograniczona*!

Organizatorem spotkania jest  firma Human Power. Spotkanie poprowadzi: Małgorzata Czernecka i Patrycja Woszczyk. Dziękujemy Medicover Poland za udostępnienie sali na pierwsze spotkanie.


* Organizator spotkania zastrzega sobie prawo do ostatecznego potwierdzenia listy osób uczestniczących w spotkaniu. Spotkanie przeznaczone jest dla Specjalistów HR, EB, BHP, L&D ze średnich i dużych przedsiębiorstw.  

Zobacz również:

szkolenia