To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  bezpłatna wejściówka
już niedostępne -

7 lipca (środa) o godz. 18.00 zapraszamy na wernisaż wystawy "Konstelacje" Oliwii Zborowskiej, uczennicy Liceum Plastycznego w Szczecinie, który odbędzie się w ProMediach (al. Wojska Polskiego 2). Prace można będzie oglądać do 7 sierpnia w godzinach pracy filii.

Biogram:
Od siedmiu lat zajmuję się malarstwem cyfrowym. W moich pracach wykorzystuję przede wszystkim odważną kolorystykę, jednocześnie wyraźnie zaznaczając ekspresję postaci. Temat ezoteryki pojawiał się w mojej rodzinie od dawna. Sama od wielu lat interesuję się astrologią i rozwojem duchowym. Zawsze uważałam, że sztuka artysty powinna wyrażać jego osobowość. Motyw zodiaków, który pojawia się na mojej wystawie jest tego konsekwencją.

Opis wystawy:
Moje prace przedstawiają dwanaście archetypów zodiakalnych kobiet. W każdej z nich uchwyciłam indywidualne cechy znaku. Prace jednak nie są wizerunkami konkretnych osób spod danego zodiaku. Są przedstawieniami archetypów tych znaków. Kolorystykę, atrybuty czy ekspresję dopasowałam indywidualnie do poszczególnych kobiet. Mam nadzieję, że każdy przechodzący zauważy jakąś cząstkę siebie w moich pracach.

Zobacz również:

kultura i sztuka wydarzenia Szczecin