To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet
już niedostępne -

Waluta Wiedzy oraz Poznań Biznes Partner zapraszają na bezpłatne szkolenie pt. Whistleblowing - jak spełnić obowiązek poufnego zgłaszania nieprawidłowości w firmach?

Podczas spotkania dowiesz się:

- jakie podmioty, od 17.12.2021 r., będą zobowiązane zapewnić swoim pracownikom skuteczny system zgłaszania nieprawidłowości i ochronę sygnalistów,

- kim jest Whistleblower, czyli sygnalista,

- w jaki sposób należy chronić sygnalistów,

- jakie występują rodzaje zgłoszeń,

- jak zapewnić w firmie skuteczny system zgłaszania nieprawidłowości.

Termin: 8 listopada 2021 r., godz. 10:00 - 11:00

Szkolenie odbędzie się przy pomocy aplikacji Zoom. Link logujący na szkolenie zostanie Państwu przesłany w dzień szkolenia.

Sugerujemy uczestnictwo w wydarzeniu korzystając ze stabilnego połączenia internetowego najlepiej przewodowego.

Szkolenie poprowadzi:

Mirosława Zachaś-Lewandowska

Jestem trenerem, doradcą, założycielem firmy szkoleniowo- doradczej "Waluta Wiedzy". Prowadzę szkolenia z zakresu przeciwdziałania praniu pieniędzy oraz finansowania terroryzmu, Compliance, a także doradzam w zakresie zapewnienia skutecznego systemu zgłaszania nieprawidłowości w organizacjach..

Przez 17 lat współtworzyłam instytucję finansowej, a przez prawie 14 lat, jako Wiceprezes Zarządu, byłam odpowiedzialna za dostosowywanie procedur i procesów z zakresu m.in. przeciwdziałania praniu pieniędzy oraz finansowania terroryzmu, kredytu konsumenckiego, usług płatniczych, reklamacji, gwarantowania depozytów. W całym okresie pracy zawodowej przygotowywałam i prowadziłam szkolenia wewnątrz organizacji, w celu wdrażania nowych pracowników oraz usystematyzowania wiedzy i sprawnego wprowadzania wszystkich zmian.

Jestem absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz studiów podyplomowych "Zarządzanie Przedsiębiorstwami" na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, a w całym okresie pracy zawodowej uczestniczyłam w około 60-ciu szkoleniach i warsztatach, organizowanych m.in. przez Komisję Nadzoru Finansowego. Oczywiście cały czas aktualizuję swoją wiedzę

Zobacz również:

szkolenia Doradztwo Biznesowe Działalność gospodarcza Firma Księgowość Podatki