To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet regularny
już niedostępne 179,00 zł -

UWAGA: Zostały nam ostatnie bilety w sprzedaży regularnej! 

14 września organizujemy w Krakowie wyjątkowe spotkanie z jedną z najlepszych polskich ekspertek od Instagrama: Olą Foryś z Wild Rocks. Ola, w pięknej przestrzeni MILK event & photo studio zrobi szkolenie z zakresu Instagrama: Jak wypromować i sprzedać swój produkt na Instagramie. 

Jeśli prowadzisz lub zamierzasz prowadzić swój biznes oparty na produktach, a Twoja grupa docelowa korzysta z Instagrama, to nie masz co się zastanawiać, Instagram jest idealnym miejscem w sieci, aby Twój produkt wypromować i sprzedać. Pozostaje "tylko" pytanie, jak to zrobić? I na tym właśnie skupimy się na szkoleniu: Ola w ciągu 3 godzin zadba o to, abyś wyszła z obszerną wiedzą na temat tego jak skutecznie pozycjonować się na Instagramie i jak zadbać o to, aby profil na Instagramie stał się najlepszą wizytówką Twojej firmy. 

Szkolenie jest wyjątkowe: odbędzie się w Krakowie jednorazowo, więc nie warto się długo zastanawiać, aby nie przegapić tej daty. Tym bardziej, że ilość miejsc jest limitowana.


:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::


Dla kogo jest szkolenie:

-organizowane pod patronatem MICD, skierowane jest głównie dla mam zainteresowanych prowadzeniem własnego biznesu lub taki biznes już prowadzących

-kładziemy nacisk na pozycjonowanie produktów na IG, więc szkolenie przyda się najbardziej osobom, które tworzą i sprzedają produkty fizyczne.

-szkolenie jest odpowiednie dla dziewczyn, które dopiero zaczynają działać na Instagramie, ale też dla takich, które już czują się na nim dobrze. 


O prowadzącej szkolenie: 

Olę Foryś, czyli Wild Rocks znajdziesz na Instagramie na profilu @wild.rocks Ola prowadzi z sukcesem konto, które zachwyca spójnością i publikowanymi treściami i zgromadziło już ponad 80 tysięczną społeczność. 

Jako ekspertka, Ola jest szeroko znana z:

- cotygodniowego cyklu "Korki z Insta", w ramach którego na swoim Insta stories zdradza tajniki, nowości i przydatne wskazówki

- kursu online "Insta Metamorfoza" o tym, w jaki sposób uporządkować konto na IG i tworzyć spójny i charakterystyczny styl na Instagramie

- akcji #flowerfriday... ale jeśli Cię zaciekawiłyśmy, to koniecznie zajrzyj na konto Oli ;)

Znajdziesz ją pod tymi linkami: 

-www: https://www.wildrocks.pl/

-Instagram: https://www.instagram.com/wild.rocks/


:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::


Szkolenie jest organizowane pod patronatem projektu "Macierzyński i co dalej?", który zrzesza mamy prowadzące lub chcące rozwinąć własny biznes. Jesteśmy też autorkami MamaAcademy czyli innowacyjnej, pierwszej w Polsce akademii online dla Mam, które chcą uczyć się jak zbudować swój biznes. Znajdziesz nas tutaj:

-https://www.macierzynskiicodalej.pl/

-https://mamaacademy.pl

-https://www.facebook.com/groups/macierzynskiicodalej/


:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::


Nie zwlekaj - ilość miejsc jest ograniczona, a wraz z początkiem września cena biletów wzrasta! 

Pytania kieruj tutaj: 

macierzynskiicodalej@gmail.com

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Kraków