Studiuj Wizualną Analitykę Danych na PW [DZIEŃ OTWARTY]

16 Września 2021, 18:00 (Czwartek)

Wydarzenie online,

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bezpłatna rejestracja
już niedostępne -

Pracujesz w dziale sprzedaży, marketingu, finansów lub analiz na stanowisku analityka danych, programisty Business Intelligence, specjalisty Data Science lub statystyka? A może chcesz zmienić kierunek kariery i rozwinąć kompetencje związane z analizą danych?

Zapisz się na bezpłatne spotkanie dla kandydatów na studia podyplomowe Wizualna analityka danych. Dowiedz się więcej o studiach i sprawdź jak uczymy.

AGENDA

18.00 - 18.30 wprowadzenie o studiach

18.30 - 19.00 sesja Q&A dotycząca studiów

19.00 - 20.00 prelekcja

Temat prelekcji: 5 sposobów na lepszy raport

Nieprzemyślane bądź stworzone z ułańską fantazją raporty potrafią przyprawić o ból głowy niejednego użytkownika, który pośród meandrów tabel o tysiącach wierszy i wykresów ozdobionych trzecim wymiarem poszukują tej jednej wymarzonej liczby. O takich dziełach chcemy jak najszybciej zapomnieć i wracamy do własnoręcznie przyrządzonego oraz nieco męczącego arkusza kalkulacyjnego. A może być inaczej… W czasie sesji zaprezentujemy kilka technik, które poprawiają użyteczność naszych raportów i sprawiają, że są one chętniej uruchamiane.

Spotkanie poprowadzą:


Hubert Kobierzewski - pracuje w firmie Codec jako BI Practice Lead i pomaga klientom zebrać ich dane oraz przekonwertować je w wartościowe informacje. Od lat związany z tematyką szeroko rozumianych rozwiązań Business Intelligence - od integracji, jakości danych, hurtowni danych, po zaawansowane systemy analityczne i raportowe. Realizował projekty dla wielu film w Polsce, Irlandii, UK, czy Szwajcarii. Poza pracą Hubert prowadzi dwie grupy społecznościowe: warszawski oddział Data Community Poland oraz Warsaw Power BI User Group.


Robert Bembenik - kierownik studiów oraz wykładowca na ścieżce DS. Jest adiunktem w Instytucie Informatyki Politechniki Warszawskiej. Tytuł doktora nauk technicznych w zakresie informatyki uzyskał na Politechnice Warszawskiej w listopadzie 2007 roku. Zainteresowania naukowe: eksploracja danych przestrzennych, systemy informacji przestrzennej (GIS), przetwarzanie tekstu, sieci społecznościowe, aplikacje mobilne.


Spotkanie prowadzone jest w trybie zdalnym na platformie Zoom. Po zgłoszeniu udziału otrzymasz mailem informacje potrzebne do logowania. Jeżeli nie otrzymasz ich w ciągu 24 godzin, sprawdź folder Spam, a jeżeli to nie pomoże napisz na adres: biuro@sages.pl.

Zapraszamy do rejestracji.

Zobacz również:

szkolenia Big Data Programowanie Studia Szkolenie pracowników