Wokół "Klimaksu": Drugie życie papieru

10 Października 2021, 12:00-18:00 (Niedziela)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Warsztaty dla dzieci pod opieką dorosłych

dostępnych: 0

Wyprzedane Brak wolnych miejsc
  Warsztaty dla dorosłych

dostępnych: 3

już niedostępne -

Wokół "Klimaksu": Drugie życie papieru

Zapraszamy serdecznie na serię warsztatów tworzenia roślin z papieru z Dorotą Piotrowiak / Sztuka Papieru/ Najmłodszych zapraszamy do twórczej zabawy i poznania metody papier mâché. Dorosłych do stworzenia modeli inspirowanych żywymi roślinami pochodzącymi z Ameryki Południowej.

12:00 - 14:00
Warsztaty dla dzieci pod opieką dorosłych

Zapraszamy rodziny z dziećmi w wieku 6-12 lat do udziału w wyjątkowych warsztatach tworzenia roślin z papieru. Czy wiecie jak ponownie wykorzystać papier? Czym jest metoda papier mâché? ikonka Przygotowaną wspólnie masę papierową wykorzystamy do stworzenia wyjątkowych roślin, pochodzących z Ameryki Południowej, ale znanych również z domowych parapetów. Dobra zabawa gwarantowana!

Uwaga dla alergików: podczas warsztatów będziemy wykorzystywać mąkę pszenną.

Udział jest bezpłatny, prosimy o zapisy.
Warsztaty odbędą się w Sali multimedialnej, do której traficie z wystawy czasowej "Klimaks".15:00 - 18:00
Warsztaty dla dorosłych

Nie macie czasu i ręki do kwiatów? Z pomocą przychodzi papier! ikonka Na warsztatach poznacie metody i techniki tworzenia roślin z papieru. Będzie to okazja do stworzenia pełnowymiarowych modeli lub mniejszych wersji Waszych ulubionych roślin. Nie macie pomysłu? Inspiracje z pewnością znajdziecie na wystawie "Klimaks".

Udział jest bezpłatny, prosimy o zapisy.
Warsztaty odbędą się w Sali multimedialnej, do której traficie z wystawy czasowej "Klimaks".


***
Więcej o prowadzącej:

Dorota Piotrowiak - w roku 1996 uzyskała dyplom z malarstwa na Wydziale Sztuk Pięknych
na UMK w Toruniu. Posiada kwalifikacje pedagogiczne. Zajmuje się malarstwem, rzeźbą. Od 2013 r. tworzy modele i dioramy przyrodnicze oraz makiety tematyczne dla parków narodowych, krajobrazowych i muzeów. Prowadzi autorskie warsztaty dla dzieci i młodzieży techniką papier mâché. Jest inicjatorką i organizatorką Festiwalu Sztuka Papieru przy współudziale Towarzystwa Przyjaciół Dolnej Wisły i Technikum Papierniczego w Świeciu nad Wisłą.
Związana z pracownią Sztuka Papieru (www.sztukapapieru.pl).

***
Warsztaty organizowane są w ramach programu wydarzeń towarzyszących wystawie czasowej "Klimaks" otwartej do 31 października. Dowiedź się więcej: https://polska1.pl/klimaks-wystawa-czasowa/

***
Informujemy, że wydarzenie będzie rejestrowane (zapis foto) dla celów dokumentacyjnych i promocyjnych Organizatora. Udział w wydarzeniu równoznaczny jest z wyrażaniem przez uczestnika zgody na utrwalanie i rozpowszechnianie jego wizerunku. Jeśli nie wyrażasz zgody na przetwarzanie swojego wizerunku, koniecznie zgłoś się do Organizatora przed

Zobacz również:

kultura i sztuka Historia Kultura Muzeum Rodzic Rodzina Warsztaty artystyczne Zabawki wydarzenia Gdynia