Women Can Sea - Spotkanie mastermind

18 Kwietnia 2024, 14:00-17:00 (Czwartek)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  18.04 spotkanie mastermind- komunikacja
już niedostępne -
  Lista rezerwowa - 18.04 spotkanie mastermind- komunikacja
już niedostępne -

Zapraszamy na drugie spotkanie mastermind w ramach inicjatywy "Women Can Sea".


Spotkanie mastermind z komunikacji: "Komunikacja w biznesie okrętowym"

Serdecznie zapraszamy na spotkanie w temacie komunikacji w biznesie okrętowym, które będzie świetną okazją do poznania swojego indywidualnego typu osobowości. Wspólnie zastanowimy się jak dostosować komunikację do odbiorcy a także wykonamy kilka praktycznych ćwiczeń. Całe spotkanie zostanie wzbogacone realnymi sytuacjami zawodowymi i wypracowanymi metodami jednej z morskich załogantek. Prelegentki podzielą się swoim doświadczeniem oraz wnioskami dotyczącymi komunikacji.


Do udziału zapraszamy:

*  przedstawicielki przedsiębiorstw działających w szeroko pojętej branży morskiej, zarówno na wodzie jak i na lądzie,

*  studentki kierunków morskich,

*  kobiety związane z branżą morską, uczące się, bądź zainteresowane tematyką morską.


Spotkanie poprowadzi Izabela Klonowska-Hincka

Prelegentkami będą: Anna Koszałka i Paula Paczek


ANNA KOSZAŁKA

Zawodowo związana z branżą morską od 19 lat pracując na stanowiskach inżynierskich oraz leadowych w takich firmach jak Damen, Ulstein oraz Stocznia Marynarki Wojennej. Absolwentka Politechniki Gdańskiej Wydziału Oceanotechniki i Okrętownictwa. Pracując w biurach projektowych uświadomiła sobie, że bliskie są jej tematy zarzadzania projektami, dlatego też zdecydowała się ukończyć studia podyplomowe z zakresu Zarządzania Projektami. By mieć szerszy pogląd na biznes ukończyła studia podyplomowe "Managment" w Wyższej Szkole Bankowej. By być jak najlepszym leaderem stale rozwija swoje kompetencje miękkie na dedykowanych kursach np. First time manager Harvard Buissnes Review, Damen Leadership Academy. Jedną z wartości, którymi kieruje się w swojej pracy podczas zarządzania zakresami projektowymi jest sprawna komunikacja w zespole. 


PAULA PACZEK

Specjalistka związana od 6 lat z branżą HR, doświadczenie zyskała w międzynarodowych firmach takich jak między innymi Amazon, Damen, ManpowerGroup. Zamiłowanie do pracy blisko ludzi było dla niej motywacją do ukończenia studiów na kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, na Uniwersytecie Gdańskim. Certyfikowany Trener Biznesu specjalizujący się w kompetencjach miękkich. Na sali szkoleniowej spędziła już kilkaset godzin. Główną wartością, która przyświeca jej w codziennej pracy jest budowanie relacji w środowisku zawodowym opartych o skuteczność oraz zaufanie, co umożliwia szybkie implementowanie rozwiązań w odpowiedzi na potrzeby biznesu.Partnerem merytorycznym Projektu jest Stowarzyszenie Kobiet w Branży Morskiej "INSPIRA"

Partnerem medialnym Projektu jest OffshoreWindPoland.pl

Projekt sfinansowany ze środków Miasta Gdańska.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.


Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Gdańsk