Women Techstyle Online #5

22 Marca 2021, 18:30 (Poniedziałek)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet bezpłatny
już niedostępne -

⏱ Data: 22 marca 2021 roku, godz. 18:30
🔵 Miejsce: Internet (każda osoba, która zarejestruje się na wydarzenie otrzyma link do transmisji o godzinie 15:00 w dniu 22 marca 2021).

Zapraszamy na wydarzenie Women Techstyle Online #5, które odbędzie się już 22 marca 2021 (w poniedziałek) o godzinie 18:30 w Internecie w formie transmisji online.

Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne, ale wymagana jest rejestracja.

❎ AGENDA ❎


➡ 15:00 - Wysyłamy link do transmisji zarejestrowanym uczestnikom.
➡ 18:30 - Start prezentacji: Clean Code - O czym należy pamiętać, żeby zachować dobre praktyki programistyczne. Teoria i praktyka na przykładzie Javy. - Karolina Rudzka
➡ Q&A - Pytania do prelegentki

❎ OPIS PREZENTACJI

➡ Clean Code - O czym należy pamiętać, żeby zachować dobre praktyki programistyczne. Teoria i praktyka na przykładzie Javy. - Karolina Rudzka
Jak uniknąć problemów spowodowanych niedbale napisanym kodem? Po czym poznać dobry kod i jak odróżnić go od złego?
Jakie cechy powinien reprezentować czysty kod? Podczas prelekcji uczestnicy będą mogli poznać odpowiedzi min. na te i inne pytania. Zaznajomią się także z podstawowymi zasadami, praktykami i najlepszymi wzorcami tworzenia kodu.

❎ PRELEGENTKA ❎

+ Karolina Rudzka (Software Engineer I, Jamf)
Nazywam się Karolina Rudzka i pracuje w Jamfie jako Software Engineer. Piszę w Javie. Był to jeden z pierwszych języków programowania z którym się zetknęłam i spodobał mi się tak bardzo, że postanowiłam związać z nim swoją przyszłość. Staram się nieustannie rozwijać i poszerzać swoje horyzonty. Wykorzystuję pojawiające się możliwości, dzięki czemu zdarzyło mi się już być trenerem programowania a teraz biorę udział w tejże konferencji - po prostu - lubię dzielić się wiedzą.

❎ SPONSOR ❎

Sponsor Główny: Jamf (www.jamf.com)


❎ KONTAKT DO NAS
Śmiało napisz do nas na adres: [email protected]

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Online