To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet bezpłatny
już niedostępne -

⏱ Data: 29 lipca 2021 roku, godz. 18:30
🔵 Miejsce: Internet (każda osoba, która zarejestruje się na wydarzenie otrzyma link do transmisji o godzinie 15:00 w dniu 19 lipca 2021).

Zapraszamy na wydarzenie Women Techstyle Online #9, które odbędzie się już 29 lipca 2021 roku (w czwartek) o godzinie 18:30 w Internecie w formie transmisji online.

Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne, ale wymagana jest rejestracja.

❎ AGENDA ❎

➡ 15:00 - Wysyłamy link do transmisji zarejestrowanym uczestnikom.
➡ 18:30 - Start prezentacji: Agile w HR. Narzędzia i inspiracje w zarządzaniu projektami. - Michalina Błażejewska
➡ Q&A - Pytania do prelegentki


❎ OPIS PREZENTACJI

Agile w HR. Narzędzia i inspiracje w zarządzaniu projektami. - Michalina Błażejewska
Na bazie case suties opowiem o tym dlaczego warto być Agile :) Jak zwinne podejście buduje relacje z biznesem i zmienia zespół. Przyjrzymy się konkretnym narzędziom i rozwiązaniom zaczerpniętym m.in z Design Thinking, które pozwalają na poznanie perspektyw innych osób w organizacji co może byc kluczowe dla projektowania naszego działania. W ramach inspiracji opowiem też o tym jak można uporządkować pracę zespołu i okiełznać projektowy chaos :).

❎ PRELEGENTKA ❎

+ Michalina Błażejewska
Od 7 lat związana z branżą HR najpierw jako rekruterka, Team Leaderka, obecnie HR Project Managerka. Od 6 lat rozwija swoje umiejętności w ramach HR w sektorze IT. Odpowiedzialna za kreowanie, wdrażanie i zarządzanie projektami w odpowiedzi na szybko zmieniające się potrzeby dynamicznego biznesu. Certyfikowany Agile PM. Zachwycona zmianą jaką Agile HR może wnieść w międzynarodowej organizacji. Orędowniczka zwinnego podejścia.

❎ KONTAKT DO NAS
Śmiało napisz do nas na adres: [email protected]

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Online