Women Techstyle Online #3

21 Września 2020, 18:30 (Poniedziałek)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet bezpłatny
już niedostępne -

⏱ Data: 21 września 2020 roku, godz. 18:30
🔵 Miejsce: Internet (każda osoba, która zarejestruj się na wydarzenie otrzyma link do transmisji o godzinie 15:00 w dniu 21 września 2020).
Dodatkowo (dla osób rejestrujących się w dniu eventu): link do transmisji jest umieszczony na bilecie, którzy przyjdzie na Twój e-mail po rejestracji na wydarzenie.

Zapraszamy na wydarzenie Women Techstyle Online #3 które odbędzie się już 21 września 2020 (w poniedziałek) o godzinie 18:30 w Internecie w formie transmisji online.

Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne, ale wymagana jest rejestracja.

❎ AGENDA ❎


➡ 15:00 - Wysyłamy link do transmisji zarejestrowanym uczestnikom.
➡ 18:30 - Przywitanie i rozpoczęcie wydarzenia
➡ 18:35 - Start prezentacji nr 1: Jak budować przywództwo będąc kobietą - Małgorzata Gryz
➡ 19:05 - Start prezentacji nr 2: Veni, vidi, vici - kobieta w IT - Marzena Klus
➡ Q&A - Pytania do prelegentek

❎ PRELEGENTKA ❎

+ Małgorzata Gryz
jest aktywna zawodowo od 30 lat - związana z branżą CPG (FMCG), sektorem edukacyjnym, a od 18 lat z IT. Od ponad 3 lat pełni rolę Dyrektora Zarządzającego Grupą Lingaro, zarządzając całokształtem działań operacyjnych firmy przez business development i strategie współpracy z Klientami, strategie dostarczania usług, przez kulturę organizacyjną i rozwój ludzi oraz struktury firmy, będąc współtwórczynią kluczowych wartości Lingaro: Technology Excellence, Customer Focus, Collaboration, Autonomy oraz No Barriers. Przez niemalże 11 lat była związana z koncernem Microsoft, pełniąc role regionalne w strukturach CEE oraz zarządzając działami Dostarczania Usług, Strategii Partnerskiej oraz Współpracy z Klientami i Partnerami koncernu w Polsce, za co została nagrodzona najbardziej prestiżową globalną nagrodą - Circle of Excellence, Platyna. Przez wiele lat zawodowo, w Microsoft oraz EMEA Hewlett-Packard, zarządzała rozwojem przywództwa, rozwoju organizacji i talentów. Swoją karierę zawodową rozpoczęła w koncernie Unilever, gdzie pracowała w rolach Marketing i Rekrutacji oraz Rozwoju Talentu. Od 12 lat jest coachem MBTI, a od 2012 roku z pasją mentoruje kobiety w ramach Fundacji Vital Voices oraz absolwentką i członkinią Women in Leadership. Mentorowanie i coaching jest ważnym kontekstem wspierania kobiet i mężczyzn przez Małgorzatę w ich rozwoju. Jest absolwentką Politologii i Nauk Społecznych ze specjalizacją dziennikarską. Ukończyła Program Strategii Biznesowej i Finansowej INSEAD oraz College Handlu Zagranicznego i Języków Obcych. Wiedzę technologiczną nabyła podczas licznych międzynarodowych programów rozwojowych oraz w praktyce. Jest mężatką, ma dorosłego syna.

Marzena Klus
Absolwentka Informatyki na Politechnice Szczecińskiej. Dwudziestoletnie doświadczenie zebrała w pracy zarówno w mniejszych firmach jak i dużych korporacjach w Polsce i za granicą. Od konfiguracji routerów do wdrożenia i utrzymania oprogramowania oraz zarządzania zespołami, przez większość drogi zawodowej związana z Operations. Dziś zarządza Operations i Service Transition w dziale Supply Chain Analytics w Lingaro. Prowadzi SLM Community w Lingaro. Entuzjastka DevOps, nowoczesnych Operations i nowych technologii. Zbyt często filozofuje czy Skynet to nasza przyszłość czy tylko scenariusz filmu. Jej motto to "Jeśli chcesz, to szukasz sposobu. Jeśli nie chcesz, to znajdujesz wymówki".

Prywatnie miłośniczka koncertów rockowych, literatury rosyjskiej i labradorów.


❎ SPONSOR❎

Sponsor Główny: Lingaro (www.lingarogroup.com)

❎ ZAPRASZAMY❎

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Online