To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Życie dla pracy czy życie po pracy? Work-life balance dla społeczników
już niedostępne -

Co zyskasz biorąc udział w szkoleniu?

 • Przyjrzysz się swoim indywidualnym stylom działania, przekonaniom i nawykom oraz zidentyfikujesz te, które mogą być przyczyną przepracowania
 • Poznasz kilka technik i trików, które pomogą Ci radzić sobie z "wrogami planowania"
 • Określisz swoje priorytety i opracujesz indywidualne narzędzie pomocne w świadomym odwoływaniu się do nich na co dzień
 • Zaplanujesz jak konkretnie możesz zadbać o swój dobrostan i odpoczynek

Dla kogo?

 • Szkolenie przeznaczone dla osób, które są pracownikami NGO lub działają społecznie poza pracą zawodową w sposób regularny i ustrukturyzowany.
 • Szkolenie skierowane dla osób, które pracują min. 3 lata i identyfikują u siebie problemy z zarządzaniem czasem, przepracowaniem, zmęczeniem, spadkiem motywacji.

Co w programie?

 • Na rozgrzewkę: prezentacja idei wolontariatu pracowniczego
 • Wrogowie planowania: 3 x P perfekcjonizm, prokrastynacja i przeszkadzacze - skąd się biorą i jak sobie z nimi radzić - sprytne sposoby odwracania przekonań, które nie są dla nas wspierające i proste techniki, które mogą nam pomóc
 • Ty decydujesz! Czy rezygnacja to porażka? Umiejętność odpuszczania jako dojrzałe narzędzie ochrony własnego dobrostanu
 • Moje priorytety - budowa indywidualnego drzewka decyzyjnego
 • Zarządzanie czasem a zarządzanie energią czyli jaki styl życia jest dla nas zdrowszy i wspiera efektywność i dobre samopoczucie - podejście indywidualne
 • Dla każdego coś miłego - dlaczego przestaliśmy robić różne miłe rzeczy i jak wrócić do sprawiania sobie przyjemności

Szkolenie prowadzone będzie w oparciu o aktywne metody warsztatowe m.in. dyskusją w grupie i parach, ćwiczenia z testem i tekstem, ćwiczenia z własnym i fikcyjnym kalendarzem jako casestudy.

Jak przygotować się do szkolenia?

Na szkolenie proszę przynieść swój : notatnik, planer, przykładową listę zadań - coś czego używa się do planowania i co obrazuje bieżący tryb życia.

Gdzie i kiedy?

 • 28.11.2019, godziny 17.00-20.00
 • Biuro Inicjatyw Społecznych, ul. Krasickiego 18 (Podgórze)

Kto poprowadzi?

Olga Glińska-Z wykształcenia psycholog, od 14 lat pracuje w projektach społecznych: pisze wnioski, rozlicza finanse, koordynuje projekty, zarządza organizacjami, prowadzi szkolenia, spotkania, networkingi, konsultacje społeczne, działa jako animatorka społeczności lokalnych oraz doradczyni.

Szkolenie realizowane jest w ramach projektu "Festiwal szkoleń dla NGO 2019" realizowanego przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego. Do udziału w projekcie zapraszamy przedstawicieli małopolskich organizacji pozarządowych i grup nieformalnych. Udział w szkoleniach jest bezpłatny.

UWAGA!

Warunkiem udziału w szkoleniach jest rejestracja za pomocą formularza zgłoszeniowego (dostępny przy opisie każdego ze szkoleń). Zgłoszenia przyjmowane są do momentu wyczerpania miejsc, pozostali zainteresowani wpisani zostaną na listę rezerwową.

Z udziału w szkoleniu można zrezygnować do 2 dni przed jego terminem. W przypadku późniejszego odwołania udziału uczestnik zobowiązany jest do zapewnienia zastępstwa. Osoby, które wycofają się z udziału w szkoleniu bez zastępstwa lub w ogóle bez poinformowania organizatorów mogą zostać w konsekwencji skreślone z listy uczestników kolejnych szkoleń w ramach Festiwalu Szkoleń dla NGO oraz innych działań edukacyjnych Biura Inicjatyw Społecznych.

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Kraków