Poranek filmowy "Wróżka Zębuszka"

5 Listopada 2023, 11:00-13:00 (Niedziela)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Poranek filmowy "Wróżka Zębuszka"
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Prezydent Miasta Pruszkowa Paweł Makuch serdecznie zaprasza najmłodszych mieszkańców Pruszkowa na bezpłatną projekcję filmu "Wróżka Zębuszka".

Wróżka Zębuszka to urocza i zabawna historia o małej wróżce, która odwiedza dzieci w chwili, gdy wypadają im pierwsze ząbki. To przygody rozkochanej w sztuce zębniczkowej bohaterki, która spełnia marzenia młodych pacjentów swoimi magicznymi mocami. Sympatyczna Violetta szkoli się, żeby zostać Wróżką Zębuszką i móc wręczać dzieciom prezenty w zamian za ich mleczne zęby. Niestety mimo szczerszych chęci wciąż oblewa egzaminy, bo jedyne upominki, które potrafi wyczarować to… fioletowe kwiaty. A przed nią najważniejszy, doroczny sprawdzian. Kiedy i ten kończy się porażką, Violetta podkrada innej wróżce magiczny klejnot teleportacji i z jego pomocą przenika do naszego świata. Wszystko po to, by udowodnić niedowiarkom, że może być świetną Zębuszką.

Niesamowite chwile, rodzinna atmosfera, niespodzianka dla najmłodszych - to wszystko czeka na Was podczas spotkania z Wróżką Zębuszką. Nie przegapcie tej niepowtarzalnej okazji i wpisujcie do swoich kalendarzy datę 5 listopada br.

Zobacz również:

film wydarzenia Pruszków