WSEI Talks #4

28 Listopada 2022, 13:00 (Poniedziałek)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Wejściówka WSEI Talks 4
już niedostępne -

Wyższa
Szkoła Ekonomii i Informatyki w Krakowie

wraca z cyklem spotkań WSEI Talks! 


WSEI Talks to korepetycje z kariery i nowoczesnego rynku pracy w formie krótkich rozmów oraz wykładów czołowych specjalistów nowych mediów i employer bradningu, znanych przedsiębiorców i twórców internetowych. Spotkania są darmowe i otwarte dla wszystkich zainteresowanych poszerzaniem wiedzy na temat biznesu, strategii świadomego liderstwa i kreowania marki za pomocą tradycyjnych i nowych mediów.

Zapraszamy do 4. w ramach cyklu spotkania ze zwyciężczynią jednej z edycji sprawny marketing oraz ambasadorką Małopolskiego Festiwalu Innowacji.

✅Naszym gościem będzie: Ania Ledwoń - Blacha. 

Co-founder & Creative Director w agencji More Bananas oraz co-founder i główna organizatorka krakowskiego CRASH Mondays. Product marketing manager w startupie alloweat. Ewangelizatorka strategii marketingowych i komunikacyjnych. Zafascynowana człowiekiem i jego emocjami oraz psychologicznym podejściem do marketingu. 


🟠Podczas szkolenia Ania przedstawi uczestnikom zestaw narzędzi i umiejętności, które przydadzą się zarówno osobom pracującym na etacie, jak i prowadzącym własne firmy (𝗼𝗱 𝘀𝗼𝗰𝗷𝗼𝘁𝗲𝗰𝗵𝗻𝗶𝗸 𝗶 𝗸𝗼𝗺𝘂𝗻𝗶𝗸𝗮𝗰𝗷𝗶, 𝗽𝗿𝘇𝗲𝘇 𝗽𝗲𝗿𝘀𝗼𝗻𝗮𝗹 𝗯𝗿𝗮𝗻𝗱𝗶𝗻𝗴 𝗽𝗼 𝗽𝗼𝗱𝘀𝘁𝗮𝘄𝘆 𝘇𝗮𝗿𝘇𝗮̨𝗱𝘇𝗮𝗻𝗶𝗮 𝗽𝗿𝗼𝗷𝗲𝗸𝘁𝗮𝗺𝗶).

🟠Program szkolena powstał na podstawie własnej ścieżki zawodowej i doświadczeń zdobywanych podczas pracy z innymi.


👩🦰 Więcej o naszej gościni:

Trenerka- głównie w zakresie mediów społecznościowych, digital marketingu, strategii i customer experience. Z marketingiem związana od 11 lat, od 6 lat szkoli i prowadzi warsztaty. Na sali szkoleniowej - fizycznej jak i wirtualnej spędziła już ponad 2000 godzin. Była trenerka w agencji Socjomania, gdzie szkoliła z mediów społecznościowych, obecnie trenerka w IAB Polska. Współautorka kilku kursów e-learningowych.

Prywatnie grywa w gry planszowe, tworzy playlisty na Spotify i przynajmniej raz w miesiącu odwiedza jakiś festiwal lub koncert (a przynajmniej odwiedzała przed pandemią). Uwielbia książki, szczególnie fantasy oraz o uprawie roślin doniczkowych. Ma ich w domu około 50. Ma bzika na punkcie ziół i kwiatów ciętych. Kocha pleść wianki i układać bukiety. A od jakiegoś czasu dodatkowo zgłębia olejki eteryczne, Palo Santo i okadzanie.Kocha odkrywać nowe rzeczy. Najlepiej codziennie. A największą pasją są: ludzie.


SOCIAL MEDIA: 

Linkedin

Facebook

Instagram

Twitter


🟩 Termin: 28.11.2022 (poniedziałek) o godz. 13:00

🟩 Miejsce: Sala Toronto, która znajduje się na II piętrze pawilonu AMERYKA B/św. Filipa 17 (na wprost od bramy): mapa uczelni

Zapraszamy 😊

‼️ Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń ‼️

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia 31-150 Kraków