To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Wejściówka WSEI Talks 6
już niedostępne -

Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki w Krakowie

ZAPRASZAMY NA 6. SPOTKANIE WSEI TALKS!WSEI Talks to korepetycje z kariery i nowoczesnego rynku pracy w formie krótkich rozmów oraz wykładów czołowych specjalistów nowych mediów i employer bradningu, znanych przedsiębiorców i twórców internetowych. Spotkania są darmowe i otwarte dla wszystkich zainteresowanych poszerzaniem wiedzy na temat biznesu, strategii świadomego liderstwa i kreowania marki za pomocą tradycyjnych i nowych mediów.

✅Naszą gościnią będzie: AGNIESZKA PAŁKA - CEO i współzałożycielka startupu getdressed, opartego o technologię sztucznej inteligencji dla branży fashion e-commerce. Autorka dziennika Bucket List Journal oraz kampanii Kickstarterowej.

🟠Temat spotkania BigTech, Scale-up, Startup? Gdzie zacząć swoją ścieżkę?

Spotkanie skierowane jest do młodzieży, uczniów szkół średnich.

👩🦰 Więcej o naszym gościu:
Doświadczenie zdobywała m.in. pracując w firmie Google, gdzie pomagała poprawić wyniki finansowe ponad 200 polskim biznesom z wykorzystaniem produktów i usług Google. Przedstawicielka pokolenia Z, z doświadczeniem w konsultingu marketingowo-biznesowym (agencja Project: People), współtwórczyni podcastu Generacja Z Podcast oraz video podcastu The Dreamers. W 2021 r. wyróżniona w Forbes 25 under 25 w dziedzinie Biznes i Nowe Technologie.


🟠 SOCIAL MEDIA:

Linkedin
Aplikacja getdressed

🟩 Termin: 28.03.2023 o godzinie 12:00-13:00

🟩 Miejsce: Sala Toronto, która znajduje się na II piętrze pawilonu AMERYKA B/św. Filipa 17 (na wprost od bramy): mapa uczelni

Zapraszamy 😊

‼️ Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń ‼️

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Kraków