To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet wstępu na konferencję
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Jak wspierać młodzież w roku 2020?

Młodzież to przyszłość polskich rodzin i polskiego społeczeństwa. Pokolenie dzisiejszej młodzieży już niedługo podejmie kluczowe role życiowe związane z małżeństwem i rodziną, rodzicielstwem, pracą zawodową, życiem społecznym i obywatelskim. Inwestycja we wspieranie rozwoju i ochronę młodzieży przed demoralizacją to polska racja stanu i zarazem zadanie, które stanowi moralny obowiązek obecnego pokolenia dorosłych.

W środę, 9 grudnia, zapraszamy Państwa na ogólnopolską konferencję online

"Wspieranie rozwoju i ochrona młodzieży jako kluczowy element polskiej racji stanu" organizowaną przez Instytut Profilaktyki Zintegrowanej.

Przedstawimy na niej wyniki badań i przykłady działań praktycznych, a także rekomendacje na przyszłość, które zostaną poddane ocenie uczestników konferencji, a następnie opublikowane.

Spotkajmy się przed ekranami komputerów, by przyjrzeć się sytuacji dzisiejszej młodzieży oraz sprawdzonym sposobom jej wsparcia. Zastanówmy się wspólnie, co już robimy dobrze, a co jest naszym zaniedbaniem. Konferencja pozwoli nam wrócić do codziennej pracy na rzecz młodzieży z nowym zapałem, którego tak potrzebujemy w trudnym czasie epidemii.

Obecność na konferencji zapowiedzieli m.in. dr Marcin Romanowski, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości oraz p. Barbara Socha, Podsekretarz Stanu w KPRM, Pełnomocnik rządu ds. polityki demograficznej. Zapraszamy!

Pobierz program konferencji

Zobacz również:

konferencje