To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  normalny
już niedostępne 50,00 zł -

Kiedy zmienia się wszystko, brak zmiany w nas będzie bolesny...

Czas pandemii to wyzwanie dla wszystkich. Zwłaszcza dla liderów.

Czytamy, że świat potrzebuje liderów, przywódców i autorytetów, potrzebuje punktów odniesienia w tym chaosie i destabilizacji.

Tylko na czym mają się opierać sami liderzy?

Jak znaleźć w sobie odpowiedzi na ważne pytania i wyzwania?

Jak odnaleźć się w nowej rzeczywistości?


Jedną z kompetencji, która jest obecnie na wagę złota jest samoświadomość. Tutaj możemy szukać odpowiedzi na powyższe pytania. Znajomość swoich mocnych i słabych stron, swoich mechanizmów decyzyjnych to wiedza, która pozwoli Ci efektywniej działać samemu, a także w interakcji z innymi. Efektywny lider dzisiaj to lider, który ma za sobą silny zespół. W pojedynkę nie jesteśmy w stanie radzić sobie z dużą złożonością i nieprzewidywalnością, z którą mamy obecnie do czynienia. Drugą ważną kompetencją jest więc wiedza jak dotrzeć do ludzi, aby uruchomić w nich chęć działania, kreatywność i współpracę. 

Źródła tej wiedzy tkwią w stylach poznawczych. Nie widzimy ich na pierwszy rzut oka, ale skutki ich użycia- już zdecydowanie tak. Gdy zespół staje przed koniecznością rozwiązania jakiegoś problemu lub stworzenia nowego rozwiązania, często okazuje się że, pomimo podobnych kompetencji tzw twardych, członkowie zespołu wybierają różne drogi, różnie interpretują te same informacje. Wiedza skąd się to bierze i jak z tym postępować bardzo się przydaje w zarządzaniu zespołem.

Na początek jednak trzeba poznać siebie i swoje mechanizmy poznawcze. Im bowiem wyżej w organizacji jesteśmy, tym większa jest skala naszego oddziaływania.


DLA KOGO?

  • Dyrektorzy
  • kierownicy
  • menedżerowie, liderzy zespołów
  • właściciele
  • przedsiębiorcy
  • każdy, kto zarządza grupą ludzi


CZEGO SIĘ DOWIESZ / NAUCZYSZ NA WARSZTACIE?

  • jakie są poznawcze stojące za mechanizmami podejmowania decyzji;
  • jak ta wiedza pomaga efektywniej działać;
  • jaka jest najczęstsza pułapka liderów zespołów, która obniża skuteczność pracy całego zespołu;
  • jak różnice w stylach poznawczych wpływają na komunikację w zespole i jak sobie z radzić z najpopularniejszymi wyzwaniami;
  • kogo i na jakim etapie włączać, żeby optymalizować działania;
  • jaka jest najważniejsza cecha efektywnych i odpornych zespołów i co ma wspólnego ze znajomością stylów myślenia i działania;
  • jak ta wiedza może przełożyć się na wzrost efektywności Twojej pracy oraz całego Twojego zespołu?


Podczas warsztatów będzie możliwość wygrania 2 raportów indywidualnych FRIS®, wraz z indywidualną konsultacją.


Ten warsztat jest częścią "Festiwalu FRIS® online" - akcji, w ramach której 27 i 28 listopada 2020 r. są organizowane warsztaty FRIS® online przez trenerów z całej Polski! Zaproś swoich znajomych na stronę: www.fris.pl/festiwal


Informacje o prowadzącej warsztat:

Joanna Gawlik-Dziadoń  

Jestem akredytowanym coachem ICC, superwizorem coachingu, trenerem biznesu i mentorem, głównie w środowisku biznesowym. Działam jako mentor w fundacji Firm Rodzinnych, która wspiera w trudnych sytuacjach właścicieli rodzinnych biznesów.

Specjalizuję się w temacie przywództwa i budowania efektywnych zespołów, w oparciu o mocne strony. Korzystam przy tym również z własnego ponad 10- letniego doświadczenia jako zarządzający na różnych szczeblach w dużej, międzynarodowej organizacji.

Jako coach wspieram po partnersku osoby zdążające odważnie do swojego sukcesu, w oparciu o wartości i poczucie sensu. Pracuję z firmami, które chcą rozwijać się, wykorzystując potencjał i zaangażowanie pracowników.

Profil trenerski: www.fris.pl/trenerzy/joanna-gawlik-dziadon

Zobacz również:

szkolenia Management Psychologia biznesu Rozwój osobisty