To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Wyzwól swoją kreatywność!
już niedostępne -

27 lutego o godzinie 15.00 na ul. Domaniewskiej 52 w budynku Trinity One w Warszawie, odbędzie się kolejny Dzień Inspiracji z MDD  połączony z oficjalnym otwarciem nowego showroomu marki. Wydarzenie współorganizowane z firmą Tarkett dedykowane jest wszystkim, którzy kochają dobry design, architektom oraz osobom ściśle związanym z branżą.

Event swoją obecnością uświetni wyjątkowa szwedzka grupa designerów Form Us With Love, którzy podzielą się doświadczeniami przebiegu procesu twórczego w swoich projektach.

Jako goście specjalni ze swoimi prelekcjami wystąpią :


Krystian Kowalski Industrial Design czołowy polski designer, uhonorowany wieloma nagrodami takimi jak Designer Of The Year , Must Have Award za kolekcję Mesh i Grace, Good Design Award.
 Ernest Wińczyk jeden z najlepszy fotografów designu opowie o psychologii rzeczy w fotografii.

Jan Banasikowski, ekspert CBRE, Doradca ds. HR oraz analiz lokalizacyjnych, opowie o tym, jak design oraz najnowsze trendy w aranżacji biur wpływają na wzmocnienie pozytywnego wizerunku organizacji na rynku, a także jak budują jej reputację u klientów, partnerów biznesowych i pracowników.

W trakcie wydarzenia zachęcamy do networkingu przy winie oraz przekąskach w zaaranżowanych strefach chillout - będziemy wymieniać się doświadczeniami i pomysłami.

Zaplanowaliśmy również wspólne aktywności, które wyzwalają kreatywność. Wśród uczestników przyznane będą nagrody - wyjątkowe produkty z kolekcji siedzisk MDD. 

Biuro zostało zaprojektowane również z myślą o architektach, którzy na żywo będą mieli możliwość poznać nasze produkty put in use, zapoznać się ze wzornikami oraz uzyskać fachową poradę.

Serdecznie zapraszamy, liczymy na Waszą obecność!

Zobacz również:

inne wydarzenia Warszawa