Forum Naukowo Gospodarcze "CHEMIKA expo"

15 Listopada 2021, 09:00 (Poniedziałek) - 16 Listopada 2021, 18:00 (Wtorek)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Forum Naukowo Gospodarcze "CHEMIKA expo" - udział stacjonarny
już niedostępne -
  Forum Naukowo Gospodarcze "CHEMIKA expo" - udział ON-LINE
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Zachodniopomorski Klaster Chemiczny "Zielona Chemia" co roku jest organizatorem Międzynarodowego Forum Naukowo Gospodarczego "CHEMIKA Expo". Podczas wydarzenia prowadzone są panele dyskusyjne z zakresu najważniejszych i najnowszych kierunków rozwoju branży chemicznej oraz biotechnologii, warsztaty specjalistyczne z prelegentami oraz ekspertami z kraju i zagranicy, giełda kooperacyjna (B2B).

W trakcie trwania Forum członkowie Klastra mają możliwość prezentacji swojej oferty na mini stoiskach wystawienniczych. Sprawdzoną formą realizacji Forum są prezentacje wysoko rozwiniętych technologicznie firm połączone z ich zwiedzaniem.

W ideę CHEMIKI Expo od jej pierwszej edycji wpisane jest umożliwienie jej uczestnikom nawiązania kontaktów, które zaowocują współpracą biznesową lub biznesowo-naukową.

Przewodnim tematem tegorocznej, jubileuszowej edycji CHEMIKI Expo będzie "Przemysł 4.0 jako kierunek  innowacji i rozwiązań dla firm stosujących gospodarkę cyrkularną".

Na Jubileuszowe Forum pragniemy zaprosić Państwa do "Courtyard by Marriott Szczecin City", gdzie będą odbywały się wystąpienia prelegentów oraz panele dyskusyjne. 

Chemika Expo będzie również miejscem do spotkań biznesowych podczas Giełdy kooperacyjnej -okazją do nawiązania nowych relacji biznesowych oraz poznania sukcesów firm należących do Zachodniopomorskiego Klastra Chemicznego "Zielona Chemia" w Szczecinie.

Wydarzenie skierowane jest do przedsiębiorców, naukowców, samorządowców oraz menadżerów instytucji okołobiznesowych. Uczestnicy będą mieli możliwość nawiązania kontaktów z przedstawicielami firm chemicznych i naukowcami z całej Europy. Jak też możliwość zadawania kierunkowych pytań dla prelegentów podczas paneli dyskusyjnych.

Chemika Expo na przestrzeni lat przyciągnęła w do Szczecina ponad 1.500 przedsiębiorców i naukowców z krajów Europejskich oraz Ameryki Północnej. To wydarzenie, stało się już rozpoznawalne w Polsce i Europie. 

Zobacz również:

konferencje wydarzenia Szczecin