Ekstremalny Weekend Charakteru 4MPL - edycja jesienna

13 Października 2022, 20:44 (Czwartek) - 16 Października 2022, 12:44 (Niedziela)

Sudenty (okolice Jeleniej Góry),

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Wczesna rejestracja
już niedostępne 354,24 zł -
  voucher
4 Października 2022 bezpłatny
  Dobra cena
już niedostępne 404,67 zł -
  Normalny
4 Października 2022, 23:00 494,46 zł

Jeżeli całe Twoje życie kręci się wokół ciężkiej pracy, aby opłacić horrendalne rachunki. Jeżeli ciągle biegniesz i na nic nie masz czasu, i prowadzisz styl życia, który wcale nie jest taki o jakim marzyłeś to może jest właściwy czas zadać sobie pytanie: kiedy ostatni raz doświadczyłeś prawdziwie męskiej przygody?

Gdy przyjedziesz na Ekstremalny Weekend Charakteru (XCC) pierwszą rzeczą jakiej doświadczysz, to że nie jesteś już w środowisku, nad którym masz kontrolę. Jest tam jak na ekscytującej, pełnej adrenaliny kolejce górskiej. Będziesz miał okazję robić rzeczy, których dotąd nie robiłeś. Odkryjesz, że męskość nie jest definiowana ilością pieniędzy na koncie czy w portfelu. Męskość to odwaga, uczciwość, to dostępność dla rodziny, to bycie z tymi którzy Cię najbardziej potrzebują.

Ekstremalny Weekend Charakteru to miejsce, które pozwoli Ci się zresetować, aby rozpocząć od nowa, ale tym razem z inną perspektywą, z innym zrozumieniem Twojej sytuacji. Ostatecznie doświadczysz mocy braterstwa, niezwykłej siły, która wyblakła w świecie przeciętności i pozłacanych podróbek.

Zobacz również:

sport i rekreacja Charyzma Inspiracja Odwaga Przyroda Rozwój osobisty