EKSTREMALNY WEEKEND CHARAKTERU 4MPL edycja wiosenna

23 Marca 2023, 20:44 (Czwartek) - 26 Marca 2023, 12:44 (Niedziela)

Białogóra (nad Morzem Bałtyckim),

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Normalna cena
Jeszcze niedostępne
od 1 Lutego 2023 (środa)
494,46 zł -
  voucher
11 Marca 2023 bezpłatny
  Dobra cena
31 Stycznia 2023, 23:59 404,67 zł

Jeżeli całe Twoje życie kręci się wokół ciężkiej pracy, aby opłacić horrendalne rachunki. Jeżeli ciągle biegniesz i na nic nie masz czasu, i prowadzisz styl życia, który wcale nie jest taki o jakim marzyłeś to może jest właściwy czas zadać sobie pytanie: kiedy ostatni raz doświadczyłeś prawdziwie męskiej przygody?

Gdy przyjedziesz na Ekstremalny Weekend Charakteru (XCC) pierwszą rzeczą jakiej doświadczysz, to że nie jesteś już w środowisku, nad którym masz kontrolę. Jest tam jak na ekscytującej, pełnej adrenaliny kolejce górskiej. Będziesz miał okazję robić rzeczy, których dotąd nie robiłeś. Odkryjesz, że męskość nie jest definiowana ilością pieniędzy na koncie czy w portfelu. Męskość to odwaga, uczciwość, to dostępność dla rodziny, to bycie z tymi którzy Cię najbardziej potrzebują.

Ekstremalny Weekend Charakteru to miejsce, które pozwoli Ci się zresetować, aby rozpocząć od nowa, ale tym razem z inną perspektywą, z innym zrozumieniem Twojej sytuacji. Ostatecznie doświadczysz mocy braterstwa, niezwykłej siły, która wyblakła w świecie przeciętności i pozłacanych podróbek.

Zobacz również:

konferencje Przyroda Przywództwo Rozwój osobisty Sport i rekreacja