To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Liczba
  Bilet dla uczestników w wieku 14-16 lat
już niedostępne -
  Bilet dla uczestników w wieku 17-18 lat
już niedostępne -

YOUNG BUSINESS - warsztaty z przedsiębiorczości dla młodzieży

W trakcie spotkań Young Business zachęcamy nastolatków w wieku 14-18 lat do poznawania młodej przedsiębiorczości, mówimy o realizacji marzeń i skutecznym dążeniu do celu. Inspirujemy opowiadając o doświadczeniach naszych prowadzących. Przedstawiamy różne aspekty pracy i odpowiadamy na wszystkie pytania! Przez praktyczne podejście uczymy wykorzystania nowoczesnych narzędzi i umożliwiamy spotkanie z ekspertami z najszybciej rozwijających się branż.

Zapraszamy do udziału w spotkaniu w ramach cyklu wydarzeń otwartych i bezpłatnych. Young Business łączy formę spotkań inspiracyjnych z osobami, które osiągnęły poziom mistrzostwa w swojej dziedzinie z częścią praktyczną, warsztatową. Spotkania odbywają się 1 raz w miesiącu w Przestrzeń from Facebook, ul. Koszykowa 61 w Warszawie.

Spotkanie 11 stycznia 2020 r. poprowadzą:

Aleksandra Więcka, Story designer, dziennikarka, dramatopisarka. Moderator design thinking. Socjolożka. Łączy storytelling z design thinking i treningiem kreatywności. Uczy innych jak opowiadać o sobie, markach, firmach. Absolwentka Laboratorium Dramatu i Krakowskiej Szkoły Scenariuszowej. Współpracowała m.in TVN,, AGORĄ, PKN ORLEN, Hellenic Coca Cola, SheXo Deloitte, TU EUROPA, Siecią Przedsiębiorczych Kobiet, Idea Bank, IMS Group, Mbank, BZWBK, IMS Group. Doktorantka na Akademii Leona Kożmińskiego w Warszawie (Management in new technologies.) Wykłada na School of Form w Poznaniu, oraz SWPS i Akademii Leona Kożmińskiego w Warszawie.

Jeśli chcesz udoskonalić swoje wystąpienia publiczne, chcesz wiedzieć jak sprawnie mówić o sobie i o projekcie, co to jest elevator pitch i jak sprzedać swój pomysł w 3 minuty, to koniecznie zarejestruj się już dziś na spotkanie 11.01.2020! Aleksandra Więcka to ekspert w dziedzinie wystąpień publicznych, która ma na swoim koncie lata doświadczeń we współpracy z public speakerami!

Mikołaj Basza, 20-latek, który jest założycielem dwóch start-upów medycznych IRBA https://irba.app/ oraz Sculo. Studiuje medycynę i pisze prace badawcze. Chętnie angażuje się także w inne projekty medyczne - np. akcję wykorzystania wirtualnej rzeczywistości do wspierania terapii (jego zdaniem VR działa przeciwbólowo, antydepresyjnie i poprawia efekty leczenia). Był także stypendystą MEN i radnym Młodzieżowej Rady Miasta, otrzymał też wyróżnienie "Perła Powiatu Nyskiego".

Wojciech Bojanowicz, współzałożyciel Sculo, lead product designer i student medycyny. Specjalizuje się w tworzeniu rozwiązań dla medycyny z zakresu druku 3D, wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości. Tworzy wszystko od modeli anatomicznych, modele do planowania przedoperacyjnego, gry służące do rehabilitacji, aż po własną muzykę.

UWAGA! Od 07.01.2020 przyjmujemy zgłoszenia na listę rezerwową! Uczestnicy wpisani na listę rezerwową i zostaną poinformowani drogą mailową do 10.01.2020 o zwolnieniu się miejsc i przyjęciu ich na listę uczestników. W celu chęci potwierdzenia możliwości udziału w spotkaniu 11.01.2020 bardzo prosimy o kontakt mailowy na adres hello@swietlicepasji.pl lub telefonicznie: 509 505 722.

Zobacz również:

inne Przedsiębiorczość Warsztaty wydarzenia Warszawa