Young Business | 19 października 2019

19 Października 2019, 09:30-13:30 (Sobota)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Bilet NORMALNY przeznaczony jest dla uczestników Young Business w wieku od 12 do 16 lat. Normalny

Bilet NORMALNY przeznaczony jest dla uczestników Young Business w wieku od 12 do 16 lat.

już niedostępne -

YOUNG BUSINESS - warsztaty z przedsiębiorczości dla młodzieży

W trakcie spotkań Young Business zachęcamy nastolatków w wieku 14-16 lat do poznawania młodej przedsiębiorczości, mówimy o realizacji marzeń i skutecznym dążeniu do celu. Inspirujemy opowiadając o doświadczeniach naszych prowadzących. Przedstawiamy różne aspekty pracy i odpowiadamy na wszystkie pytania! Przez praktyczne podejście uczymy wykorzystania nowoczesnych narzędzi i umożliwiamy spotkanie z ekspertami z najszybciej rozwijających się branż.

Zapraszamy do udziału w spotkaniu w ramach cyklu wydarzeń otwartych i bezpłatnych dla uczestników w wieku 14-16 lat. Young Business łączy formę spotkań inspiracyjnych z osobami, które osiągnęły poziom mistrzostwa w swojej dziedzinie z częścią praktyczną, warsztatową. Spotkania odbywają się 1 raz w miesiącu w Przestrzeń from Facebook, ul. Koszykowa 61 w Warszawie.

Spotkanie 19.10.2019 r. poprowadzą:

Filip Duszczak, założyciel InStream Group, właściciel Growthlab.pl, In Stream oraz LeadVikings. Przedsiębiorca, speaker, konsultant sprzedaży. Pasjonuje się wykorzystaniem technologi w procesach komunikacji i sprzedaży. Buduje "zabawki", idealne dla Saleshackera.

Marcelina Rogala, uczennica 2. klasy liceum o profilu matematyczno-fizyczno-informatycznym, która jest zaangażowana w realizację projektów spolacznych! Prowadzi warsztaty i wykłady edukacyjno-profilaktyczne dla uczniów klas gimnazjalnych, licealnych oraz końcowych klas szkół podstawowych. Przez 2 lata grała w teatrze, prez rok w zespole, dostała pracę jako influencer Miedzynarodowych GreenDays 2019 i odbyła praktyki w Centrum Badań Kosmicznych.

UWAGA! Lech Kaniuk, niestety nie będzie mógł wziąć udziału w tym spotkaniu, ale przekazał książki "Siła pędu" dla wszystkich uczestników Young Business 19.10.2019 r.

Lech Kaniuk to przedsiębiorca, dyrektor zarządzający firmą "Restaurant Partner Polska" Sp. z o.o. i serwisem PizzaPortal.pl. W latach 2006-2012 współwłaściciel grupy OnlinePizza Norden AB, operującej w Szwecji, Austrii i Finlandii. Jako 18-latek sprzedał swoją pierwszą innowację dla Wargon Alloys. Jako 20 latek został najmłodszym doradcą ds. innowacji w Szwedzkiej Państwowej firmie ALMI Foretagspartner. W 2006 r. wpółtworzył spółkę KYAB AB, która na podstawie innowacji mierzy wykorzystywanie energii w budynkach. W 2008r otrzymał patent za innowacyjną przykrywkę do mikrofalówek. W 2010 roku brał udział w produkcji programu telewizyjnym 72 hour race - jak skomercjalizować pomysł w 72 godziny. Tego samego roku miał własny program w szwedzkim radiu SR P4. Od 2006 roku pomagał tworzyć OnlinePizza Norden AB. W 2009 roku rozpoczął działalność w Polsce. Lech Kaniuk jest równiez Członkiem Rady Nadzorczej w spółce która stworzyła jedną z najpopularniejszych aplikacji w Polsce, Listonic. Od 2013 roku inwestuje razem z Łukaszem Wejchertem w aplikację iTaxi, najpopularniejszą aplikację do zamawiania taksówki w Polsce. Dzisiaj pełni funkcję Prezesa Zarządu iTaxi Sp. z o.o. Lech Kaniuk działa jako Anioł Biznesu od 2013r. Zainwestował w nagrodzone spółki jak Prowly.com i Migam.org Założył również spółki: Bean & Buddies, producenta kawy wyższej jakości dla firm oraz JLS Property, spółkę która inwestuje w nieruchomości pod wynajem.

W książce "Siła pędu" Lech pisze o tym, jak zaczynając od 0 współtworzyć firmy warte ponad 5 miliardów euro. Opowiada w niej liczne historie ze swojej działalności i w praktyczny sposób stara się pokazać, jak myśli i działa przedsiębiorca z wizją i dużymi celami. Przedstawia swoje początki, rozwój, lekcje oraz zmagania, dzięki czemu sami możecie zaobserwować, jak siła pędu niejednokrotnie wpłynęła na jego działania.

Zobacz również:

inne wydarzenia Warszawa