Young Tech Festiwal vol. 5

24 Kwietnia 2020, 15:00-18:00 (Piątek)

ONLINE,

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Young Tech Festiwal
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Young Tech Festiwal 

Young Tech Festiwal to miejsce, w którym m.in. studenci mogą zainspirować się wprost od branżowych liderów znających tajniki biznesu IT. Główną ideą tego wydarzenia jest rozwój postawy biznesowej wśród młodych. Motywujemy się do nabywania wiedzy, ale także do tworzenia własnych aplikacji, rozwijania technologii lub tworzenia rozwiązań, które rozwiążą problemy dotąd nierozwiązane. Uczestnicy debaty mają duże doświadczenie w tym w skali międzynarodowej, często dzielą się swoją wiedzą w Internecie lub we współpracy z branżowymi liderami na rynku. W tym roku przygotowaliśmy dla Was:

1. PRAKTYCZNY WARSZTAT

 • Czy mobilne aplikacje bankowe mogą być ładne? Mateusz Zając, engineering manager w dziale mobilnym, VMLY&R
  Zobacz jak łatwo sprawić aby aplikacja mobilna była przyjemniejsza dla oka klienta. Na warsztatach stworzymy aplikację do zarządzania kartami kredytowymi na koncie użytkownika i rozwiniemy ją o animacje. Użyjemy do tego multiplatformowego narzędzia, które zyskuje coraz większą popularność na rynku pracy - Flutter.

2. MOTYWACYJNY POWER SPEECH

 • "From Idea to Product" Izabela Kurzeja, Park Technologiczny WSEI
  Park Technologiczny Wyższej Szkoły Ekonomii i Informatyki to jednostka wspierająca w rozwoju projekty IT studentów oraz pracowników naukowych. Łączy naukę z biznesem, zajmuje się wdrożeniami nowych technologii, które aktualnie kreują rynek komercyjny.

3.MERYTORYCZNĄ DEBATĘ Z ŚWIETNYMI PRELEGENTAMI 

 • Dokąd zmierzamy? Co czeka branżę IT? Przyszłość branży IT
  Błyskawiczny rozwój obecnych i nowych technologii nie tylko sprzyja powstawaniu nowych produktów na rynku informatycznym, ale również w sposób dynamiczny zmienia samą branżę.
  Czy da się w 2020 roku wymyślić rozwiązanie, które zrewolucjonizuje świat? Jakich technologii się uczyć, żeby zostać specjalistą, poszukiwanym na rynku pracy? W jakich warunkach realnie pracuje się w branży IT i czy pokrywają się one z oczekiwaniami świeżo upieczonych absolwentów kierunków i kursów informatycznych? Nie ma jednoznacznych odpowiedzi na te pytanie i nie zamierzamy ich szukać. Jesteśmy jednak przekonani, że są to kwestie, o których powinniśmy dyskutować, gdyż taka wymiana doświadczeń z pewnością wpłynie pozytywnie na rozwój branży.

#Kiedy: 24 kwietnia 2020 r., 15:00-18:00

#Gdzie: wydarzenie online z wykorzystaniem narzędzia Microsoft Teams

#Organizator: Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki w Krakowie

#www: https://ytf.wsei.edu.pl/


Zobacz również:

inne