Skok w innowacje z Żabką

30 Sierpnia 2023, 17:00-19:00 (środa)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Warsztat STARTUP CAMP Skok w innowacje z Żabką
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Warsztat STARTUP CAMP

Skok w innowacje z Żabką 

30 sierpnia w godz. 17.00-19.00 

w Sieć Badawcza Łukasiewicza- ITEE Radom oraz ONLINE


• Masz własny pomysł na biznes/startup i chcesz go  rozwinąć?

• Chcesz zaangażować się w challenge naszych Partnerów Biznesowych i nawiązać relacje z firmami z regionu?

• A może jesteś kreatywny/-a, zaangażowany/-a i chcesz dołączyć do grup projektowych, aby wspólnie pracować nad generowanymi rozwiązaniami?


Zadbaj o swoją przyszłość i weź udział w wyjątkowym wydarzeniu, dzięki któremu poznasz nowe osoby, stworzysz zespoły, z którymi wypracujesz innowacyjne rozwiązania i zyskasz nowe, cenne doświadczenie zawodowe!


Przyjdź na warsztat START-UP CAMP 30 sierpnia i dowiedz się:

🎯 czym są trendy przyszłości w innowacji i jak je tworzyć? Poznasz lepiej procesy, dzięki którym rodzą się innowacyjne rozwiązania
🎯 jakie są wyzwania w retailu i co w obszarze innowacji robi Venture Studio w Żabce Polska? Zainspiruj się najlepszymi przykładami z rynku i rusz ze swoim nowym projektem!
🎯 jak startup może współpracować z dużym biznesem i jak robią to najlepsi? Sprawdź swój projekt i dowiedz się jak zaplanować go z dużym partnerem


A to nie wszystko!

💎Na spotkaniu poznasz także inne kreatywne osoby z którymi możesz zmienić świat oraz będziesz miał / miała okazję dołączyć do zespołu projektowego i wspólnie pracować w Programie inkubacyjnym Startup Radom  

Temat jest dla Ciebie interesujący, a nie możesz być fizycznie? Połącz się z nami online! - zarejestruj się, a my prześlemy link 🤗


PROWADZĄCA: Natalia Kobza, Innovation Program Manager, Żabka Polska

Menedżer zajmujący się pracą z innowacjami od 8 lat. Doświadczenie zdobywała w pracy ze startupami pozyskując środki na ich rozwój, jak również w międzynarodowych organizacjach. Opracowała ponad 20 planów badawczo-rozwojowych dla polskich i europejskich firm technologicznych. Autorka raportów nt. technologii (m.in. "Technologia w służbie mieszkańcom").

Od ponad roku w Żabka Venture Studio odpowiedzialna za testowanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w ekosystemie Grupy Żabka.
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Wymagana rejestracja przez Evenea.

O Programie:

  • Startup Radom to program inkubacyjny dla studentów i doktorantów z regionu radomskiego.
  • Celem programu jest zdobycie wiedzy, nowych metod i umiejętności oraz umożliwienie uczestnikom współpracy ze środowiskiem akademickim, biznesowym i lokalnym, które pomogą odnieść zawodowy sukces.
  • Na uczestników czekają szkolenia, mentoring, spotkania ze startupami i przedsiębiorcami, networking, promocja w mediach a dla najlepszych: 2 nagrody finansowe po 10 000 zł. 

Organizatorem programu jest Województwo Mazowieckie, a realizatorem Youth Business Poland i Izba Przemysłowo- Handlowa Ziemi Radomskiej. Zadanie publiczne pn. Startup Radom jest dofinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego.


Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Radom