Zaprojektuj swoje relacje

13 Września 2024, 09:00 (Piątek) - 15 Września 2024, 19:00 (Niedziela)

Chylice Zobacz na mapie

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  BILET PROMOCYJNY
8 Września 2024, 23:59 3 431,70 zł
  BILET REGULAR
Jeszcze niedostępne
od 9 Września 2024, 10:00 (Poniedziałek)
4 292,70 zł -
  BILET DLA PARY
12 Września 2024, 23:59 5 535,00 zł

Zaprojektuj swoje relacje


To szkolenie pomoże Ci stworzyć związek pełen miłości, zrozumienia i radości.
Zaprojektuj relację pełną ekscytacji na Twoich zasadach!


Zapraszam Cię na zaawansowane szkolenie "ZAPROJEKTUJ SWOJE RELACJE". To kompleksowy, 3 dniowy warsztat, na którym nauczysz się jak tworzyć szczęśliwą relację, o której zawsze marzyłaś. Poznasz kluczowe aspekty budowania związku, dowiesz się jak podtrzymać płomień miłości, odkryjesz siebie i partnera w nowy, głębszy sposób oraz dostaniesz narzędzia, które od tej pory pomogą Ci w tworzeniu pięknej relacji każdego dnia.


To szkolenie jest dla Ciebie, jeśli:

⦁ Jesteś w związku i chcesz wprowadzić go w nowy, wyższy wymiar.
⦁ Zaczynacie tworzyć relację i chcecie zrobić to w najlepszy sposób, poznać się na głębokim poziomie.
⦁ Wasz związek przeżywa kryzys i potrzebujecie poznać sposoby, jak możecie sobie z nim poradzić.
⦁ Jesteś singlem i chcesz przygotować się na nową relację.
⦁ Jesteś po rozstaniu i czujesz, że zanim wejdziesz w kolejny związek warto poukładać swoje sprawy.
⦁ Jesteś coachem i chcesz nauczyć się jak skutecznie pomagać parom.Większości ludzi związek się po prostu "wydarza". Bez ich świadomego wpływu i wyboru, który kończy się w momencie poznania partnera i decyzji o byciu razem. Ogień zakochania zapłonął i to wystarczy. Dlatego wiele osób jest niezadowolona z tego, jak po kilku miesiącach-latach wygląda ich relacja. Ponieważ pozostawiają ją samą sobie - "jakoś to będzie". A po drodze czyha wiele przeszkód, pokus, nieoczekiwanych zdarzeń, które mogą wypalić związek, odebrać radość i ekscytację ze wspólnej podroży, zamienić w chaos i "pole walki". Niestety często pary budzą się zbyt późno…My wierzymy, że szczęśliwą relację się po prostu ROBI. Do ognia miłości cały czas trzeba dokładać drewno, aby płonął. To wymaga pracy. Nie koniecznie ciężkiej, ale mądrej, opartej z jednej strony na skutecznych narzędziach, z drugiej na świadomości siebie samego, partnera i własnych potrzeb. Dzięki temu zaprojektujesz relację zgodną ze sobą - inną od wszystkich - dokładnie taką, jaką Ty chcesz!Przygotowaliśmy dla Ciebie szkolenie, które pomoże Ci świadomie budować relację, poznać siebie, partnera, wasze potrzeby nauczyć się skutecznie komunikować, rozwiązywać konflikty i Tworzyć ekscytujący związek, w którym obydwoje będziecie czuli się dobrze.


MODUŁY:
Autorski MODEL RELACJI #MY

Dla wielu ludzi związek to po prostu moment, kiedy dwoje ludzi postanawia być razem. Większość nie ma wiedzy, jak budować relacje. Przecież "każdy wie". Czy aby na pewno? Najczęściej bezwiednie korzystamy z 2 rodzajów wzorców, które mamy zapisane w naszej podświadomości. Pierwszy to zapisane w naszej pamięci wzorce "odziedziczone" po rodzicach, a więc nawyki i zachowania które obserwowaliśmy jako dzieci. Drugie to odrealnione, ale powtarzane setki razy hollywoodzkie historie - niestety nierealne, mogą powodować oczekiwania niemożliwe do spełnienia w prawdziwym życiu.
Chcę przedstawić Ci mój autorki MODEL RELACJI #MY. Dzięki niemu zrozumiesz filozofię budowania głębokiej relacji, co pozwoli Ci stworzyć szczęśliwy związek, wyjątkowy, bo zbudowany na Waszych zasadach.


KOMUNIKACJA W ZWIĄZKU

Esencją szczęśliwych relacji jest dobra, obustronna komunikacja. W tym module dowiesz się jakie są najczęstsze problemy w komunikacji oraz jak ich unikać. Poznasz też narzędzia, które pozwalają skutecznie się porozumiewać. Dzięki temu unikniesz wielu nieprzyjemnych sytuacji oraz stworzysz przestrzeń do uczciwych, głębokich rozmów, zarówno na tematy lekkie, jak i te najtrudniejsze. Zmiana sposobu komunikacji to ten element, który najszybciej podnosi jakość związku!


ODKRYWANIE SIEBIE

Trudno zbudować szczęśliwy związek nie poznając głęboko swojego partnera. Jeszcze trudniej jest to zrobić nie znając siebie samej. W tej części szkolenia skupimy się na odkrywaniu kluczowych aspektów siebie: swoich wartości, osobowości, programów. Znając siebie możesz zrozumieć, czemu reagujesz w pewien określony sposób. Jasnym staje się jak dokonujesz wyborów życiowych, czemu pewne rzeczy się przyciągają, a inne odpychają. Możesz też odnaleźć przyczyny nieporozumień. Kiedy dodatkowo poznasz na głębokim poziomie swojego partnera będziecie mogli spojrzeć na siebie w nowym świetle, z głębokim zrozumieniem. To bardzo głęboki proces, który przynosi wiele wiedzy, ale też wiele satysfakcji. Dzięki temu relacja którą już masz, lub którą chcesz zbudować wchodzi na nowy poziom świadomości.


WZORCE ZWIĄZKU

Mało kto jest świadomy, że tworząc relacje wnosimy do niej całe mnóstwo wzorców zachowań. Część z nich odziedziczyliśmy po naszych rodzicach. Jako dzieci chłonęliśmy mnóstwo programów, które dziś niekoniecznie są korzystne. Kolejne schematy zachowań stworzyliśmy w innych związkach, w których byliśmy. Każdy z nich pozostawił jakiś ślad w naszej psychice, niekiedy tworząc wzorce relacji. W tym module będziemy również szukali przekonań, jakie często nosimy w sobie o relacjach, kobietach, mężczyznach, miłości, seksie itp.
Wszystko po to, abyś była świadoma schematów, które nosicie w sobie Ty i Twój partner. Z taką świadomością jeszcze lepiej rozumiecie siebie. Możecie też wyczyścić te programy, uwolnić się od starych wzorców i wprowadzić własne zasady - tym zajmiemy się 2 dnia warsztatu.


UWALNIANIE PRZESZŁOŚCI

Prawie każdy związek ma jakąś "przeszłość". Mniej lub bardziej poważne kryzysy, kłótnie, trudne słowa lub zachowania. Nawet jeśli nie jesteś teraz w związku być może poprzednie relacje odcisnęły się na Tobie mocnym piętnem. Taka "historia" potrafi bardzo obciążać relacje. Wpływa na Twoje myśli i zachowania. Bywa, że niesiona uraza jest najgorszą trucizną związku. Często w drobnych kłótniach są wypominane sprawy sprzed lat, co sprawia, że konflikt eskaluje do wielkich rozmiarów. Problem polega na tym, że często uwalniamy przeszłość z naszej głowy, na poziomie umysłu. Ale emocje pozostają i odzywają się w trudnych sytuacjach. Dlatego tak ważnym jest uwolnić całą toksyczną przeszłość. Wszystkie niepotrzebne emocje, których nie warto nieść dalej w tej relacji lub w kolejne związki. Pomoże nam w tym bardzo skuteczne podejście dr Davida Hawkinsa. Bezpiecznie i spokojnie pożegnasz przeszłość, która nie jest Ci potrzebna w budowaniu szczęśliwego związku.


KONFLIKT W ZWIĄZKU

Musisz zrozumieć, że konflikt w związku jest czymś zupełnie naturalnym. Pojawia się wtedy, gdy dwie strony chcą różnych rezultatów, mają inne cele. Sztuka polega na tym, żeby umieć tym konfliktem zarządzić, zanim przerodzi się w wielką kłótnię. Zaopiekować się nim, zamiast chować pod dywan. Rozmawiać ze zrozumieniem i w celu rozwiązania sprawy, zamiast chęcią "wygranej". Dostaniesz i przećwiczysz bardzo skuteczne narzędzie wywodzące się z podejścia Gestalt i NLP, która pomoże Ci rozwiązywać sytuacje konfliktowe "na bieżąco", zanim jeszcze urosną do monstrualnych rozmiarów kłótni z krzykiem. Rozładujesz napięcie zanim powstanie burza. Mało tego, to samo narzędzie pomoże Ci zrozumieć i rozwiązać stare konflikty, wyciągając z nich nową wiedzę. Ta technika to prawdziwy skarb dla par!


ZAPROJEKTUJ SWÓJ ZWIĄZEK

Nikt poza Tobą i Twoim partnerem nie zaprojektuje waszego związku. Nikt nie zrobi tego lepiej. Choć czasami rodzina, przyjaciele, instytucje bardzo chciałyby Wam powiedzieć, jak macie się kochać. Ale Wasz związek to Wasza sprawa, odpowiedzialność i szczęście. Dlatego tak ważne jest, żebyście zaprojektowali go na własnych zasadach! Wszystko, czego obydwoje, wspólnie chcecie, może być w Waszym związku. Możecie go ułożyć dokładnie tak, jak Wy tego chcecie. To kluczowa część tego szkolenia, oparta zarówno na poznaniu siebie, wzajemnym szacunku, szczerości, otwartości i zaufaniu. Odpowiecie na najważniejsze pytania, dotyczące Waszych potrzeb w związku, oraz konkretnych zachowań i działań, które realizują tą potrzebę. Jeżeli Wasze potrzeby będą realizowane przez partnera, nie musicie niczego szukać poza relacją. W tym module stworzycie też MAPĘ WASZEGO ZWIĄZKU. Znajdzie się na niej wszystko to co dla Was ważne. Taka mapa jest jak drogowskaz, który pomaga się odnaleźć zawsze wtedy, kiedy któreś z Was zgubi drogę w gonitwie codziennych spraw i obowiązków. Od tej pory Wasza relacja ma wspólną intencję, CEL i kierunek. Nic mocniej nie buduje związku.
Ten proces jest bardzo ważny, a jego efekty są zdumiewające. Wiele par mówi, że wreszcie stworzyli relację, o jakiej zawsze marzyli, w której po prostu można być sobą, w której chce się żyć.


MISTRZOWSKI ZWIĄZEK

Na świecie jest wiele "przeciętnych" relacji. Jest też całkiem sporo nieszczęśliwych. Ale są też te wyjątkowe, pełne pasji, namiętności i miłości. Przeczą one wszelkim badaniom statystycznym, według których zakochanie i miłość wygasają i zamieniają się w przyzwyczajenie. Takie pary naprawdę istnieją. I co najważniejsze, robią bardzo konkretne rzeczy, które pozwalają im zachować ekscytację, utrzymywać ten niezwykły płomień namiętności i radości bycia ze sobą. Tym są dla mnie MISTRZOWSKIE ZWIĄZKI. Na ich przykładzie stworzysz swoją wyjątkową relację. To najbardziej kreatywna, twórcza i radosna część tego szkolenia. Możecie puścić wodze fantazji i zaprojektować naprawdę magiczny związek! Stworzyć własne reguły, ekscytujące rytuały i inne zachowania, które sprawią, że Wasz związek nie tylko nigdy się nie wypali, ale będzie kwitł coraz piękniej, z roku na rok wznosząc się na wyższe poziomy. Te małe, codzienne rzeczy i wyjątkowe rytuały uczynią waszą codzienność fascynującą przygodą.


PROGRAM SZKOLENIA:

Dzień 1
"Odkrywanie siebie"

Dzień 2
"Komunikacja, konflikt, historia"

Dzień 3
"Zaprojektuj swój związek"

- OTWARCIE
- Model związku "MY"
- Odkrywanie siebie - WARTOŚCI
- Odkrywanie siebie - OSOBOWOŚĆ
- Odkrywanie siebie - METAPROGRAMY
- Odkrywanie siebie - POTRZEBY
- Komunikacja w związku (Killerzy)
- Komunikat Ja, FUKO, komunikat Żyrafy (NVC)
- 5 języków miłości (test)
- Konflikt w związku - skąd się biorą i jak je rozwiązywać
- Psychologia zorientowana na proces - RELACJE, procesy wtórne
- Pozycje Percepcyjne
- INDYWIDUALNA HISTORIA: programy, schematy, przekonania, co dobrego, co złego z innych związków z przeszłości
- Historia związku - UWALNIANIE
- Ściana Chwały związku - "szczęśliwe chwile" - SUBMODALNOŚCI
- Mapa Związku
- Metafora związku
- Mistrzowskie związki: strategie, rytuały, reguły, zasady
- ZAKOŃCZENIE


Dzięki ponad 15 ćwiczeniom praktycznie doświadczysz jak budować szczęśliwą relację i wprowadzisz zmiany w swoim związku już podczas szkolenia.


PODEJŚCIA i TECHNIKI, które wykorzystamy na szkoleniu:
  • Neuro-Lingwistyczne Programowanie (NLP)
  • Porozumienie bez przemocy (NVC)
  • Psychologia zorientowana na proces
  • Techniki uwalniania Davida Hawkins'a
  • Praca systemowa
  • 5 języków miłości wg Gary'ego Chapmana
  • Modelowanie
  • Praca na metaforze
  • Talent Dynamics (Roger Hamilton)
  • Elementy hipnozy


Jeżeli chcesz poznać czym naprawdę jest świadomy związek i jak mądrze go zaprojektować i budować dzień po dniu ruszając w ekscytującą podróż tworzenia szczęśliwej relacji TO SZKOLENIE JEST DLA CIEBIE!


PROWADZĄCY:
Sławomir Rak 

Master Trener NLP, coach poczucia wartości, hipnoterapeuta i właściciel Polskiej Akademii NLP
Jest praktykiem biznesu z ponad 7-letnim doświadczeniem pracy w międzynarodowych korporacjach i 11-letnim doświadczeniem pracy w branży rozwoju osobistego, coachingu i szkoleń.
Certyfikowany przez Johna Grindera trener NLP i jedyny w Polsce Mentor w teamie Johna Grindera, twórcy NLP. Hipnoterapeuta oraz coach poczucia wartości.
Poznał i z powodzeniem stosuje narzędzia z zakresu: NLP, coachingu, hipnoterapii, psychologii zorientowanej na proces, pracy z ciałem, coachingu prowokatywnego, ustawień systemowych Berta Hellingera, technik uwalniania Davida Hawkinsa, NVC. Razem stanowi to wyjątkowo wszechstronny i bogaty warsztat, wyposażony w setki skutecznych narzędzi, dając ogromny zasób do pracy z klientem.
Kieruje się zasadą łączenia w pracy skuteczności i przyjemności. Jako trener szczególnie ceni sobie profesjonalne i entuzjastyczne podejście do rozwoju.
Jego misją jest pomoc klientom w odzyskiwaniu 100% wpływu na swoje życie i budzenie ich potencjału.
Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu: NLP, zarządzanie emocjami i stresem, wywierania wpływu i perswazji oraz ochrony przed manipulacją, poczucia wartości oraz pewności siebie, komunikacji, budowania i rozwoju zespołu (budowanie zaufania, rozwiązywanie konfliktów).
Zaufali mu przedstawiciele takich firm jak: PANDORA, Bank Zachodni WBK, Ernst & Young, Santander Consumer Bank, Alior Bank oraz wielu polskich przedsiębiorców, klientów indywidualnych, uczestników szkoleń otwartych i coachingów.UWAGA!

Otrzymujesz od nas Gwarancję PEŁNEJ Satysfakcji

Być może zainteresowaliśmy Cię naszym warsztatem i rezultatami, które może on wnieść w Twoje życie, lecz nadal masz kilka pytań lub obaw. Mamy na to rozwiązanie, które całkowicie ZDEJMUJE Z CIEBIE RYZYKO. Jesteśmy praktykami. Widzieliśmy wiele razy jak wiedza, którą przekazujemy podczas warsztatu, wnosiła wielką wartość i pozytywne zmiany w życie naszych klientów, z tego powodu nie obawiamy się udzielić na nasze szkolenie Gwarancji PEŁNEJ Satysfakcji. Zarezerwuj miejsce już dziś. Nic nie tracisz, a możesz tylko zyskać!


Jak działa nasza Gwarancja PEŁNEJ Satysfakcji?

Jeżeli podczas szkolenia stwierdzisz, że wiedza, techniki i informacje są dla Ciebie absolutnie nieużyteczna i nie możesz zastosować ich we własnym życiu - nie ponosisz żadnych kosztów szkolenia. Wystarczy, że pierwszego dnia szkolenia, przed przerwą obiadową, przyjdziesz do mnie i powiesz "Sławek, to nie działa, nie ma szansy, żebym wprowadził to we własnym życiu", a zwrócę Ci koszt zakupu szkolenia. Zero ryzyka, możesz tylko zyskać. Wypróbuj nas.Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Chylice