To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Warsztat zawodowy
już niedostępne 35,00 zł -

Warsztat zawodowy

Katarzyna Żuchowicz-Jabłońska również żona marynarza

Coach kariery/Akredytowany Konsultant Harrison Assessments

Wykonywaną przez wiele lat profesję prawnika (studia prawnicze ukończone na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu) zamieniała na zawód spójny z predyspozycjami, zainteresowaniami i cechami osobowości. Po ukończonych podyplomowych studiach na Uniwersytecie Gdańskim z psychologii coachingu biznesowego, w kwietniu 2017 założyła firmę Together Coaching (togethercoaching.pl), aby wspierać osoby indywidualne w dokonywaniu właściwych wyborów zawodowych. Pomaga również firmom i organizacjom w diagnozie potencjału pracowników, ich mocnych stron, ale również obszarów do rozwoju. W pracy wykorzystuje profesjonalne, stosowane przez firmy w ponad 46 krajach narzędzie online Harrison Assessments. Oprócz szkoleń i warsztatów, które prowadzi z obszaru kompetencji miękkich, swoją wiedzą dzieli się również ze studentami w Sopockiej Szkole Wyższej. Jako członek Pracodawców Pomorza, aktywnie uczestniczy w Forum Kobiet Biznesu. Jest członkiem zarządu Stowarzyszenia Academy of Business Coaching, organizacji propagującej rozwój osobisty i coaching.

Temat Warsztatów:

Przerwa w karierze? Co zrobić, by skutecznie wrócić na rynek pracy, albo zdecydować się na zmianę drogi zawodowej?

Opis:

Tak wiele pytań, dróg i możliwości …. Nadal ten sam zawód? Całkiem nowy zawód? Pozostać w dotychczasowym miejscu, a może pozostać przy tej samej pracy, ale w innym miejscu? Pracować u kogoś, czy założyć firmę? Na cały etat, czy w 2-3 miejscach, na część etatu?

Jeżeli nurtują Cię pytania związane z karierą i chciałabyś określić drogę zawodową spójną z posiadanymi predyspozycjami i kompetencjami, ten warsztat jest dokładnie dla Ciebie.

Wsparta wiedzą i doświadczeniem prowadzącej, która przeszła przez proces zmian zawodowych, poznasz trzy najważniejsze etapy ŚWIADOMEGO ZARZĄDZANIA KARIERĄ.

  • Po pierwsze, stworzysz autoportret. Zrobisz listę uniwersalnych umiejętności, czyli takich, które będą towarzyszyć Ci niezależnie od branży jaką wybierzesz. Na podstawie testu Edgara Scheina, amerykańskiego psychologa, specjalizującego się w psychologii społecznej, poznasz swoje kotwice kariery czyli kluczowe wartości, wpływające na motywację.
  • Po drugie, zrozumiesz jakie przeszkody mogą pojawić się na drodze kariery i jak sobie z nimi radzić oraz w jakim środowisku pracy będziesz rozkwitać najlepiej.

Po trzecie, poznasz metodologię i skuteczne techniki docierania tam, gdzie chciałabyś dotrzeć. Jak powiedział bowiem Richard Bolles "Kunszt zdobywania pracy jest bowiem jedną z najbardziej pożądanych ludzkich umiejętności"

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Rewa