Zdalne Dzieci - kiedy kończy się zabawa?

13 Czerwca 2021, 10:00-11:30 (Niedziela)

online,

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Szkolenie: Zdalne dzieci - kiedy kończy się zabawa? Zdalne dzieci - kiedy kończy się zabawa?

Szkolenie: Zdalne dzieci - kiedy kończy się zabawa?

Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Dlaczego znów przegrywam z ekranem? Czy on/ona jest uzalezniony/a? Jakiej przyszłości chcę dla moich dzieci? Co mogę zrobić żeby po trudnym czasie izolacji i zdalnych lekcjach pomóc jej/jemu wrócić do życia Off line?

Spotkanie szkoleniowe dla rodziców i opiekunów pn. "Zdalne dzieci - kiedy kończy się zabawa" jest realizowane w ramach Gdyńskiego Tygodnia Profilaktyki. Anna Rejkowska - Olszewska zaprasza do niedzielnej refleksji nad lękiem: czy aktywność mojego dziecka w sieci to jeszcze zabawa - czy już problem? Spotkanie będzie próbą wyjaśnienia dlaczego dzieciom potrzebne są zasady funkcjonowania w wirtualnym świecie i czym są sekretne pobudki mózgu, który nie chce wypuścić dzieci z sieci. Spotkanie jest okazją dowiedzenia się jak wprowadzić zasady higieny cyfrowej i dlaczego to takie ważne. Zdalne spotkanie odbędzie się na platformie zoom.

Serdecznie zapraszam Anna Rejkowska - Olszewska

O mnie: pedagożka, psychoteraeputka w trakcie certyfikacji w Instytucie Psychiatrii i Neurologii, ukończyła studium terapii depresji i inne dłuższe formy szkoleniowe w zakresie ochrony zdrowia. Posiada wieloletnie doświadczenie szkoleniowe. Realizatorka programów rekomendowanych przez IPIN, PARPA i KBPN. Od 20 lat pracuje w obszarze promocji zdrowia, profilaktyki i terapii uzależnień, kierownik działu Profilaktyki OPiTU

Zobacz również:

szkolenia