To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Wjazd standard
już niedostępne -

Zapraszamy na kolejne wydarzenie z cyklu "Zero BS po godzinach", czyli wieczorne, luźniejsze rozmowy, w których staramy się konstruktywnie i ku uciesze widzów spierać z zaproszonymi gośćmi na ważne (i mniej) tematy.

TEMAT

Radek - chyba najbardziej znany ekspert od Lean w Polsce pospiera się z Igorem o Lean. Czyli m.in. czy Lean ma sens poza produkcją? Czy optymalizowanie do granic możliwości (np. JIT) nie czyni firmy kruchą? Największe bullshity w Lean.

DYSKUTOWAĆ I SPIERAĆ SIĘ BĘDĄ

Radek Drzewiecki: Od ponad 16 lat zajmuje się transformacjami lean. Doświadczenie zdobywał pracując w firmach motoryzacyjnych oraz pełniąc rolę LEAN Managera w GE. Następnie już w ramach leanpassion współpracował między innymi z: Raiffeisen Bank Polska, Infosys, Europejski Fundusz Leasingowy, Amway, Credit Agricole, P&G, PZU, Allianz, LOT, PKP Intercity, Solaris, Fresh Logistics, Capgemini, Adamed, Mars, Medicover. Ukończył The Polish Open University (tytuł MBA), Politechnikę Wrocławską, a także Porsche Lean Akademie w Stuttgarcie oraz kurs w Shingijutsu Global Co.

Igor Mróz: Doświadczony Project Manager oraz praktyk i propagator idei antykruchości. Pierwszy duży projekt zrealizował w 2003 roku i od tego czasu prowadził własne firmy, pracował dla korporacji, MSP, startupów oraz Venture Capital w Polsce i za granicą. W 2016, kiedy z ust kolejnego guru zarządzania usłyszał "żeby projekt się nie opóźnił, wystarczy go dobrze zaplanować", uznał że miarka się przebrała i założył własną firmę szkoleniowo-doradczą o wiele mówiącej nazwie: Zero Bullshit Management.

KIEDY, GDZIE, JAK?

Czwartek 7 maja, 20:30-22:00

  • Online przez ZOOM: możesz dolewać oliwy do ognia i zadawać nam pytania, ale wymaga rejestracji
  • LIVE YouTube: tu nie odpowiadamy na pytania, ale nie musisz się rejestrować, transmisja będzie na naszym kanale zerobs.pl/yt 

Zobacz również:

inne wydarzenia YouTube LIVE