To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Wjazd standard
już niedostępne -

Zapraszamy na kolejne wydarzenie z cyklu "Zero BS po godzinach", czyli wieczorne, luźniejsze rozmowy, w których staramy się konstruktywnie i ku uciesze widzów spierać z zaproszonymi gośćmi na ciekawe tematy.

TEMAT

Z Markiem Kowalczykiem, czołowym specjalistą od metody łańcucha krytycznego pospieramy się czy naprawdę realny jest mokry sen każdego project managera - dowiezienie projektu na czas?

DYSKUTOWAĆ I SPIERAĆ SIĘ BĘDĄ

Marek Kowalczyk: Rozwiązuje problemy, gdy trzeba zrealizować projekt w niemożliwym terminie;zarząd traci kontrolę nad kluczowymi projektami;firmę dopadła klęska urodzaju — jest dużo więcej zleceń, niż firma może przerobić;narasta ryzyko tragicznego w skutkach opóźnienia projektu… Jest trochę jak dr House: często zwracają się do mnie zdesperowani klienci, którzy próbowali juź wszystkiego i nic nie pomogło.

https://www.linkedin.com/in/marekkowalczykmandarine/

Igor Mróz: Doświadczony Project Manager oraz praktyk i propagator idei antykruchości. Pierwszy duży projekt zrealizował w 2003 roku i od tego czasu prowadził własne firmy, pracował dla korporacji, MSP, startupów oraz Venture Capital w Polsce i za granicą. W 2016, kiedy z ust kolejnego guru zarządzania usłyszał "żeby projekt się nie opóźnił, wystarczy go dobrze zaplanować", uznał że miarka się przebrała i założył własną firmę szkoleniowo-doradczą o wiele mówiącej nazwie: Zero Bullshit Management.

https://www.linkedin.com/in/igormroz/

KIEDY, GDZIE, JAK

Czwartek 4 czerwca, 20:00-21:30

  • Online przez ZOOM: możesz dolewać oliwy do ognia i zadawać nam pytania, ale wymaga rejestracji
  • LIVE YouTube: tu nie odpowiadamy na pytania, ale nie musisz się rejestrować, transmisja na naszym kanale zerobs.pl/yt 

Zobacz również:

inne wydarzenia YouTube LIVE