To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Wjazd standard
już niedostępne -

Zapraszamy na kolejne wydarzenie z cyklu "Zero BS po godzinach", czyli wieczorne, luźniejsze rozmowy, w których staramy się konstruktywnie i ku uciesze widzów spierać z zaproszonymi gośćmi na ważne tematy.

TEMAT

Będzie to rozmowa na temat pozornie frywolny - czy Project Managerowie mają życie seksualne, a jeśli tak, jak ono może wyglądać? Nie będzie o sex-KPI, będzie o blaskach i cieniach tego zawodu. Zgodnie z konwencją "po godzinach" nie na śmiertelnie-poważnie, ale na pewno wystarczająco serio, by ze spokojnym sercem polecić wszystkim PM, tym którzy chcieliby nimi zostać i nie tylko...

DYSKUTOWAĆ I SPIERAĆ SIĘ BĘDĄ

Marta Niedźwiecka: Pierwsza w Polsce certyfikowana sex coach - pracująca z seksualnością, ciałem, emocjami i relacjami intymnymi.Jako life coach wspiera w rozwoju osoby kreatywne i poszukujące swojej drogi. Psycholog - prowadzi sesje indywidualne i warsztaty dla solistów i par. Jako mówca i autorka teorii popularyzuje świadomą seksualność - Slow Sex. Autorka książki "Slow Sex- uwolnij miłość" i podkastu "O Zmierzchu".

https://niedzwiecka.net/

PS Marta jest BARDZO zero-bullshit

Igor Mróz: Doświadczony Project Manager oraz praktyk i propagator idei antykruchości. Pierwszy duży projekt zrealizował w 2003 roku i od tego czasu prowadził własne firmy, pracował dla korporacji, MSP, startupów oraz Venture Capital w Polsce i za granicą. Kiedy w 2016 z ust kolejnego guru usłyszał "żeby projekt się nie opóźnił, wystarczy go dobrze zaplanować", uznał że miarka się przebrała i założył własną firmę szkoleniowo-doradczą o wiele mówiącej nazwie: Zero Bullshit Management.

https://www.linkedin.com/in/igormroz/

KIEDY, GDZIE, JAK

Czwartek 18 czerwca, 20:00-21:30

  • Online przez ZOOM: możesz dolewać oliwy do ognia i zadawać nam pytania, ale wymaga rejestracji
  • LIVE YouTube: tu nie odpowiadamy na pytania, ale nie musisz się rejestrować, transmisja na naszym kanale zerobs.pl/yt 

Zobacz również:

inne wydarzenia YouTube LIVE