To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  bezpłatny bilet - szkolenie dla przedsiębiorców w ramach programu "Bądź Gotowy na KSeF"
już niedostępne -

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie w Zielonce dla przedsiębiorców w ramach programu "Bądź Gotowy na KSeF" pod patronatem honorowym Ministerstwa Finansów

Czy prowadzisz swoją księgowość samodzielnie? A może obsługuje Cię wykwalifikowane biuro rachunkowe? Bez względu na odpowiedź, ustawa wprowadzająca KSeF nałoży obowiązek na Ciebie, przedsiębiorco - nie na Twoje biuro rachunkowe. Czy jesteś na to gotowy? 

Już 6 marca zapraszamy na darmowe szkolenie dla przedsiębiorców w ramach programu "Bądź Gotowy na KSeF". Projekt ten, realizowany przez Ogólnopolską Sieć Certyfikowanych Biur Rachunkowych (OSCBR) został objęty patronatem honorowym Ministerstwa Finansów i ma na celu edukację i przygotowanie zarówno przedsiębiorców jak i księgowych na cyfrową rewolucję, jaką niesie za sobą Krajowy System e-Faktur.

Szkolenie odbędzie się w sali widowiskowej Ośrodka Kultury i Sportu w Zielonce przy ulicy Łukasińskiego 1/3 w godzinach 18:00-20:00.

Czym właściwie jest KSeF?

Krótko mówiąc, jest to system IT, który pozwala na wystawianie faktur i odbieranie ich z centralnego systemu, zarządzanego przez ministerstwo oraz podgląd dokumentów. System ten będzie nadawał każdej fakturze odrębny numer. Poza numeracją faktur stosowaną w każdej firmie, KSeF będzie generował dodatkowy numer identyfikacyjny. Dzięki temu systemowi wszystkie transakcje będą ujednolicone i dostępne w formie cyfrowej. Umożliwi on także organom podatkowym weryfikację transakcji i danych ujmowanych na e-fakturach.

Ministerstwo Finansów, mimo przesunięcia pierwotnego terminu wdrożenia obowiązkowego KSeF zadeklarowało, że jest to drugi po ustawie budżetowej najważniejszy projekt w Ministerstwie, można się więc spodziewać wprowadzenia obowiązku w najbliższym czasie. Z niewielkimi wyjątkami KSeF dotknie wszystkich przedsiębiorców i to właśnie oni - przedsiębiorcy (nie ich księgowi) odpowiedzą za ewentualne niedopełnienie obowiązku.

Przedsiębiorco, nie czekaj!

Wprowadzenie KSeF już dziś wiąże się ze sporym stresem zarówno dla biur rachunkowych, jak i przedsiębiorców. Dlatego, zamiast ryzykować, że popełnisz błędy i wpędzisz swój biznes w kłopoty finansowe, skorzystaj z odpowiedniego wsparcia.

6 marca 2024 r. zapraszamy na darmowe szkolenie dla przedsiębiorców w ramach programu "Bądź Gotowy na KSeF". Projekt ten, realizowany przez Ogólnopolską Sieć Certyfikowanych Biur Rachunkowych (OSCBR) został objęty patronatem honorowym Ministerstwa Finansów i ma na celu edukację i przygotowanie zarówno przedsiębiorców jak i księgowych na cyfrową rewolucję, jaką niesie za sobą KSeF.

Organizatorem wydarzenia jest Biuro Księgowe ADFK we współpracy z Miastem Zielonka oraz Ogólnopolską Siecią Certyfikowanych Biur Rachunkowych.


Więcej informacji na www.zielonka.pl

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Zielonka