To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Uczestnik/czka debaty
już niedostępne -

W dniu kiedy rusza Europejska Inicjatywa Obywatelska na rzecz bezwarunkowego dochodu podstawowego w UE, 6 dni po tym jak wielu miastach Europy odbyły się masze wzywające do wprowadzenia BDP, zapraszamy na piątą w tym roku debatę na temat bezwarunkowego dochodu podstawowego.

Kończymy tym samym cykl tegorocznych pięciu dyskusji nad bezwarunkowym dochodem podstawowym, w ramach międzynarodowego projektu "Zmiana sposobu myślenia. Dialog społeczeństwa obywatelskiego na temat UBI, sprawiedliwości społecznej i wpływu na klimat" Zielonej Fundacji Europejskiej GEF, w partnerstwie z Fundacją Strefa Zieleni i pod patronatem medialnym Zielonych Wiadomości. 

Uczestnicy: Paweł Szypulski (Greenpeace Polska, do potw.), Aleksander Temkin (inicjatywa "Pacjent Europa"), Natalie Benett (była przewodnicząca Zielonej Partii Anglii i Walii, członkini Izby Lordów, online), Alwina Alametsa (zielona Europosłanka fińska, video), Julen Bollain (ekonomista, badacz BDP, członek parlamentu baskijskiego w Hiszpanii, video). 

Prowadzą: Ewa Sufin-Jacquemart i Wojciech Kłosowski.

Debata będzie streamingowana na youtube na kanale Zielonych Wiadomości (link będzie można znaleźć na wydarzeniu na Fb).

Maseczki ochronne obowiązkowe. Ilość miejsc ograniczona.

Zobacz również:

konferencje wydarzenia Warszawa