To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  16.03 godz.17:00 Zagłębie Kobiet Przedsiębiorczych przy kawie - Kawiarnia Coffee City
już niedostępne -

16 marca, w czwartek o godz. 17:00 zapraszamy wszystkie Przedsiębiorcze Kobiety ze Śląska i z Zagłębia na pierwsze w 2023 roku spotkanie w ramach Zagłębia Kobiet Przedsiębiorczych!


Nasze spotkania "przy kawie" to jak zawsze networking czyli nawiązywanie relacji i dzielenie się swoimi doświadczeniami w prowadzeniu firmy. 

Nawiązuj kontakty! 

Wyjdź przed szereg i zaprezentuj swój biznes potencjalnym klientkom!

Daj się poznać i zauważyć! 

Nie ma znaczenia w jakiej branży działasz! Na naszych spotkaniach gościliśmy już właścicielki salonów beauty, prawniczki, specjalisty social media, trenerki biznesowy, właścicielki studia fitness i wiele, wiele innych!

Dołącz do nas i daj się poznać! Tym razem spotykamy się w kawiarni Coffe City w samym centrum miasta, ul. Kościuszki 24.

Zapraszamy także do dołączenia do naszej grupy na Facebooku stworzonej dla przedsiębiorczych kobiet z Zagłębia, zainteresowanych rozwojem swojej firmy lub kariery. Jeśli pragniesz uczyć się od innych, rozwijać własne projekty, ale też dzielić swoimi doświadczeniami, trafisz w odpowiednie miejsce. Znajdziesz tam wzajemną motywację i inspirację, praktyczne porady, miejsce promocji i okazje do networkingu.

https://www.facebook.com/groups/907399539471035/

Wydarzenie współfinansowane ze środków Gminy Dąbrowa Górnicza.

Zobacz również:

inne Budowa marki w biznesie Kawa Kobiety w biznesie Networking wydarzenia Dąbrowa Górnicza