To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  29.08 Zagłębie Kobiet Przedsiębiorczych branżowo - spotkanie branży beauty.
już niedostępne -

29 sierpnia 2023, we wtorek, zapraszamy wszystkie Przedsiębiorcze Kobiety ze Śląska i z Zagłębia na spotkanie w ramach Zagłębia Kobiet Przedsiębiorczych!

Mamy przyjemność ogłosić rozpoczęcie nowego cyklu spotkań - Zagłębie Kobiet Przedsiębiorczych Branżowo!

W najbliższym wydarzeniu skupimy się na branży beauty, dlatego jeśli prowadzisz swoją firmę w tej dziedzinie lub interesujesz się tym tematem, koniecznie do nas dołącz!


Zależy nam, żebyście miały możliwość wymienić się kontaktami z osobami, które mogą Was wspierać w Waszych biznesowych działaniach. To będzie okazja, abyście mogły poznać inne przedsiębiorczynie, zbudować nowe, wartościowe relacje i wspólnie rozwijać swoje biznesy.

Nasze dotychczasowe spotkania Zagłębia Kobiet Przedsiębiorczych były niezwykle inspirujące i owocne. Umożliwiły nam nawiązanie wielu cennych kontaktów biznesowych oraz wymianę doświadczeń w prowadzeniu firmy.


Nie zapomnijcie zabrać ze sobą swoich wizytówek, ponieważ możliwość nawiązania kontaktów biznesowych jest na wagę złota!

Mamy nadzieję, że to spotkanie przyniesie Wam wiele korzyści, a także stanie się źródłem inspiracji i motywacji do działania w branży beauty. Będzie biznesowo, kobieco i bardzo motywująco! Nie może Cię tam zabraknąć! 😉


Tym razem spotykamy się w Dąbrowskim Inkubatorze Przedsiębiorczości na ul. 3 Maja 22 (II piętro).


Zapraszamy także do dołączenia do naszej grupy na Facebooku stworzonej dla przedsiębiorczych kobiet z Zagłębia, zainteresowanych rozwojem swojej firmy lub kariery. Jeśli pragniesz uczyć się od innych, rozwijać własne projekty, ale też dzielić swoimi doświadczeniami, trafisz w odpowiednie miejsce. Znajdziesz tam wzajemną motywację i inspirację, praktyczne porady, miejsce promocji i okazje do networkingu.

https://www.facebook.com/groups/907399539471035/


Wydarzenie współfinansowane ze środków Gminy Dąbrowa Górnicza.

Zobacz również:

inne Budowa marki w biznesie Kobiety w biznesie Networking Networking osobisty Rozwój biznesu wydarzenia Dąbrowa Górnicza