Niedzielne Bajeczki - Złote Jajko

10 Grudnia 2023, 13:00 (Niedziela)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Wejściówka / miejsca siedzące nienumerowane
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi na wyjątkowy spektakl Teatru Lalek "Igraszka", pt. "Złote Jajko". Wydarzenie wpisuje się w cykl Niedzielnych Bajeczek, który Dobre Miejsce praktykuje już od wielu lat.


Teatr "Złote Jajko":

Data: 10 grudnia 2023 r. godz.: 13:00.

Miejsce: Aula im. bł. J. Popiełuszki, Dewajtis 3, Warszawa

Bilety: wstęp wolny


Na motywach bajki Władymira Orłowa w tłumaczeniu Elżbiety Dąbrowy.

Chytra Lisica ma pomysł na szybkie wzbogacenie się. Swój plan przedstawia koledze w złodziejskim fachu - Wilkowi. Muszą razem ukraść babci i dziadkowi jajko, z którego potem wykluje się kura znosząca złote jajka. Niestety, zamiast kury wykluwa się kogucik - trzeba go wychować… Oj, Lisica bardzo się zdenerwuje! Co z tego wyniknie?

W "Złotym jajku" dzieci zobaczą (nie)groźnego Wilka, który niespodziewanie staje się tatą, uroczego Kurczaka, który będzie miał osobliwych rodziców. Nasz spektakl to opowieść, z której dzieci dowiedzą się, że nawet ktoś bardzo zły może się zmienić w dobrego i kochającego.

Nie zabraknie tego, do czego przyzwyczaiła "Igraszka": dobrej muzyki, autorskich piosenek śpiewanych na żywo, wspaniałej gry aktorskiej i - co najważniejsze - uśmiechu na twarzach naszych widzów.

Zobacz również:

kultura i sztuka Impreza dla dzieci wydarzenia Warszawa