To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet na konferencję

dostępnych: 87

już niedostępne -

"Kodeks dobrych praktyk - dialog społeczny z przedsiębiorcami" - to projekt zainicjowany w marcu przez Związek Przedsiębiorców i Pracodawców (ZPP) oraz Center for International Private Enterprise (CIPE).

Projekt został realizowany w trzech miastach: Częstochowie, Katowicach oraz Łodzi. By rozpoznać potrzeby oraz zbadać rynek, przeprowadzono we wspomnianych miastach badania nt. relacji między biznesem
a władzami samorządowymi. W efekcie powstały trzy raporty, prezentujące wyniki uzyskane wśród przedsiębiorców z danego miasta na tle ogółu przedsiębiorców z trzech badanych lokacji.

Inicjatywa ma być odpowiedzią na to, że w Polsce tylko niektóre gminy podejmują odpowiednie działania wspierające przedsiębiorczość i wykorzystują dostępne narzędzia w tym obszarze. Chcemy stymulować powstanie i wdrażanie systemowych, skoordynowanych rozwiązań w zakresie dialogu z lokalnym biznesem.
Projekt kończymy konferencją, na którą serdecznie Państwa zapraszamy i na której zostanie zaprezentowane podsumowanie w postaci raportu oraz zostanie przedstawiony Kodeks Dobrych Praktyk.

W dniu 30. sierpnia br. został podpisany pomiędzy ZPP Częstochowa a Urzędem Miasta Częstochowa list intencyjny o wzajemnej współpracy i promocji przedsiębiorczości w mieście.


AGENDA:11.00 - 11.15

Otwarcie konferencji. Przywitanie zaproszonych gości.

Aneta Janik Barciś - Prezes Zarządu ZPP Częstochowa.

11.15 - 11.25

Wystąpienie Monika Kočiová - Center for International Private Enterprise (CIPE).

11.25 - 11.45

Wystąpienie Szymon Witkowski - Koordynator projektu.

11.45 - 12.00

Wystąpienie Piotr Grzybowski - Z-ca Prezydenta Miasta Częstochowy.

12.00 - 13.00

Przerwa kawowa/Poczęstunek.

13.00 - 13.30

WRĘCZENIE CERTYFIKATÓW DLA NOWYCH CZŁONKÓW ZPP CZĘSTOCHOWA.

13.30 - 14.30

NETWORKING. SPOTKANIA B2B.

Zobacz również:

konferencje wydarzenia Częstochowa