Webinar: Zrozumieć feedback w nowej normalności

29 Października 2020, 12:00-14:00 (Czwartek)

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Bilet dostępny do 14.10.2020 Przedsprzedaż biletów

Bilet dostępny do 14.10.2020

Wyprzedane 29,00 zł Wyprzedane
  Bilet w regularnej cenie
Wyprzedane 49,00 zł Wyprzedane

Poznaj 3 wyzwalacze, które blokują komunikat zwrotny w Twojej firmie!


Wkroczenie w pracę po kwarantannie wymaga od nas zmian w sposobie zarządzania pracownikami i koordynacji zespołów "hybrydowych", pracujących według różnych harmonogramów i w różnych lokalizacjach. 

Czy wiesz, ze co druga osoba deklaruje, że konstruktywna informacja zwrotna to jedna z bardziej skutecznych metod zarządzania i motywowania pracowników? Okazuje się, że pracownikom zależy bardziej na pochwale, docenianiu ze strony przełożonego i konstruktywnej informacji, niż na wysokim wynagrodzeniu, interesującym projekcie.

Celem tego webinaru jest odświeżenie podejścia do komunikacji, a w szczególności feedbacku w nowej normalności. Przedstawiona wiedza odniesie się do pracy w systemie zdalnym i mieszanym (hybrydowym). Trenerka Agnieszka Ochnik przedstawi Ci 3 kluczowe obszary, na które należy zwrócić uwagę w komunikacji zdalnej z pracownikami.

Adresaci webinaru

Bez względu na to, czy będziesz prowadzić zebranie dla zespołu, indywidualną rozmowę z pracownikiem, a może nawet rozmowę oceniającą - ten webinar jest właśnie dla Ciebie. Wiedza zdobyta w czasie webinarium ułatwi Ci rozpoznawanie blokady konstruktywnego feedbacku i pozwoli efektywnie zarządzać zespołem (zdalnie, stacjonarnie i hybrydowo).


Czego dowiesz się podczas e-spotkania:

  • dlaczego warto korzystać z feedbacku i często go "używać"?
  • jakie są zasady korzystania z feedbacku w pracy online?
  • dlaczego feedforward wspiera feedback?

Zobacz, jak skutecznie przekazywać i odbierać informacje zwrotne w nowej normalności

W ramach webinaru otrzymasz:
  • 1,5 godz. webinaru i 30 minut sesji Q&A z naszą ekspertką
  • Cyfrowy "Niezbędnik managera. Feedback, feedforward", a w nim:

-narzędzie: 3 wyzwalacze - blokady feedbacku
-narzędzie: 6 kroków udzielenia konstruktywnego feedbacku
-NOTATKĘ GRAFICZNĄ ZE SPOTKANIAO trenerce

Agnieszka Ochnik - trenerka i konsultantka ds. rozwoju. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Ukończyła podyplomowe studia Menedżerskie na kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi w Wyższej Szkole Bankowej oraz wiele kursów szkoleniowych z zakresu zarządzania, przywództwa, team buildingu oraz komunikacji.

Doświadczenie w zarządzaniu zasobami ludzkimi zdobyła w międzynarodowej korporacji, gdzie od początku swojej kariery specjalizowała się w rozwoju umiejętności miękkich wśród pracowników średniego i wyższego szczebla menedżerskiego. Współpracowała przy projektowaniu, wdrażaniu i doskonaleniu wielu narzędzi i programów. 

Brała udział w projektach związanych z rozwojem kompetencji miękkich dla kadry średniego szczebla, w trakcie których zostało przeszkolonych z doskonałymi efektami ponad 700 osób. Stworzyła liczne programy rozwojowe dla menedżerów i ich pracowników (programy powitalne, językowe, doskonalące umiejętności menedżerskie i eksperckie). Współpracowała przy projektach przywódczych dla kadry zarządzającej.

Interesuje się bezkonfliktowymi metodami komunikacji w procesach biznesowych, a w szczególności metoda NVC - non violent communication dr Marshalla Rosenberga.

Szkoliła m.in. dla takich firm, takich jak: Fagor Mastercook, NetSolar, Arkana Cosmetics, BMETERS POLSKA, Palisada.pl, STATOR MK, FRANKONIA POLSKA

Specjalizacja trenerska: zarządzanie personelem, rekrutacja, oceny okresowe, doskonalenie podwładnych, przywództwo, komunikacja, obsługa klienta, team building


Organizator

Human Partner - firma konsultingowo-szkoleniowa. Poprzez szkolenia oferujemy Klientom pozytywne zmiany w ludziach i w całym przedsiębiorstwie. Myślimy długodystansowo, kompleksowo i efektywnie.

Jesteśmy ekspertem w dziedzinie tworzenia dedykowanych programów rozwojowych dla pracowników. Potwierdzeniem tego jest zdobycie w 2018 roku międzynarodowej nagrody Komisji Europejskiej - VET EXCELLENCE AWARDS - Training at work Award 2018.

>>ZOBACZ NASZE CASE STUDIES

Warunki udziału

Wydarzenie jest płatne. Organizator spotkania zastrzega sobie możliwość zmiany terminu lub odwołania wydarzenia (ze zwrotem poniesionych kosztów za bilety).


Human Partner szkolenia

Zobacz również:

szkolenia Feedback Praca zdalna Praca zespołowa Zarządzanie