Zrozumieć libido - warsztaty online

17 Marca 2021, 19:30-21:30 (środa)

Online,

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Bilet na warsztaty "Zrozumieć libido". Bilet na warsztaty

Bilet na warsztaty "Zrozumieć libido".

dostępnych: 8

17 Marca 2021, 08:00 65,00 zł
Bilet na warsztaty oraz 50 minut indywidualnej konsultacji online dla pojedynczej osoby lub pary* w dogodnym terminie po warsztacie.

* ze wzgędu na ograniczenie czasowe, nie będę miała możliwości przeprowadzenia sesji z polikułą (relacją obejmującą więcej niż 2 osoby).
Bilet na warsztaty + 50 min. konsultacji indywidualnej online

Bilet na warsztaty oraz 50 minut indywidualnej konsultacji online dla pojedynczej osoby lub pary* w dogodnym terminie po warsztacie.

* ze wzgędu na ograniczenie czasowe, nie będę miała możliwości przeprowadzenia sesji z polikułą (relacją obejmującą więcej niż 2 osoby).

dostępnych: 5

17 Marca 2021, 09:00 120,00 zł

Poznaj sekrety libido i wykorzystaj tę wiedzę dla większej satysfkacji z życia erotycznego!

Towarzyszy Ci dyskomfort związany z niedopasowaniem seskualnym lub różnicami w poziomie libido w związku? Chcesz zapragnąć seksu na nowo? Wiele trudności związanych z ekspresją seksualną i ochotą na seks można rozwiązać, poznając jak właściwie działa libido i co wpływa na zmiany w jego obszarze. Warsztat Zrozumieć libido pozwoli Ci uporządkowaćwiedzę dotyczącą pożądania, uzyskać narzędzia to pracy z libido w relacji i upewnić się, że tzw. niskie lub wysokie libido nie musi być problemem!

Podczas warsztatów Zrozumieć libido:

  • będziesz pracować w małej, maksymalnie 15-osobowej grupie
  • zrozumiesz, jak działa libido pod wpływem czego może się zmieniać
  • rozprawisz się z mitami na temat libido, które nie służą zdrowej ekspresji seksualnej
  • dowiesz się, czym różni się libido od podniecenia
  • poznasz swój typ pożądania i dowiesz się, jak wykorzystać tę wiedzę, aby wprowadzić zmiany w życiu erotycznym
  • namierzysz, co może aktywować Twoje seksualne hamulce, a tym samym zmniejszać ochotę na współżycie
Warsztaty odbędą się 17.03.2021 o godz. 19:30 na platformie Zoom. Ze względu na charakter wydarzenia mogą wziąć w nim udział wyłącznie osoby pełnoletnie.

Zapisując się na warsztaty, wykupujesz dostęp dla jednego urządzenia - jeżeli planujesz pojawić się przed ekranem z osobą partnerską, możecie skorzystać z jednego biletu.

Skorzystaj z indywidualnych konsultacji

Jeśli chcesz pogłębić pracę z libido i poprzyglądać się swojej sytuacji związanej z pożądaniem oraz znaleźć możliwe rozwiązania, możesz skorzystać z opcji łączącej udział w warsztatach i 50-minutową konsultację online dla pojedynczej osoby lub pary.

W trakcie konsultacji możemy:

  • poprzyglądać się kwestii pożądania w Twoim życiu i relacji
  • wspólnie wypracować narzędzia i strategie pracy z libido
  • skonkretyzować wizję Twojego / Waszego preferowanego życia seksoerotycznego i zaplanować pierwsze kroki
  • porozmawiać i znaleźć rozwiązanie dla problemów towarzyszącym Twojemu / Waszemu życiu seksualnemu
Konsultacje dostępne są w godzinach porannych, popołudniowych i wieczornych. Mogą odbyć się również w weekend.
Co będzie Ci potrzebne podczas spotkania?

Przygotowując się do udziału w warsztatach, przygotuj sobie coś do pisania, co umożliwi Ci robienie notatek i zapisywanie swoich myśli.

Dodatkowo potrzebny będzie stabilny dostęp do internetu oraz aktualna wersja bezpłatnego programu Zoom. To bardzo ważne, ponieważ spotkanie nie będzie rejestrowane, a treść wykładu i ćwiczeń udostępniana po jego zakończeniu. Dotyczy to również osób, które zarezerwują miejsce, ale nie pojawią się na warsztatach.

Choć podczas warsztatów poruszamy się w temacie seksualności i erotyki, jakiekolwiek niestosowne i wulgarne zachowania oraz celowe utrudnianie pracy grupie będą skutkowały zakończeniem uczestnictwa w warsztacie bez możliwości ubiegania się o zwrot pieniędzy za zakupiony bilet.

Po wykupieniu biletu nie masz linku do logowania?

Linki do logowania zostaną wysłane najpóźniej 17.03.2021, czyli w dniu rozpoczęcia warsztatów. Jeśli do godz. 10:00 tego dnia nie otrzymasz wiadomości, sprawdź, czy email z linkiem nie trafił do folderu spam lub zakładki "Społeczności". Nadal nie możesz znaleźć wiadomości? Napisz na: warsztaty@proseksualna.pl.

W przypadku zakupu biletu z opcją konsultacji indywidualnej, 48h po opłaceniu miejsca na warsztatach otrzymasz link do kalendarza do samodzielnego umówienia konsultacji w dogodnym terminie.


Warsztaty oraz konsultacje poprowadzi Natalia Grubizna - doradczyni intymności, edukatorka seksualna, trenerka. Ma wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu warsztatów, grup i sesji indywidualnych. W pracy z klient(k)ami łączy model PLISSIT z podejściem skoncentrowanym na rozwiązaniach. Jest autorką bloga proseksualna.pl oraz podcastu "nat & seks". 

Zobacz również:

inne Edukacja seksualna Rozwój emocjonalny Seksualność Warsztaty Związek