Zrozumieć ludzi - wejdź na wyższy poziom zarządzania

5 Listopada 2021, 15:00-18:00 (Piątek)

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  REJESTRACJA
już niedostępne -

05.11.2021 | WARSZTATY ONLINE 

Ostatnie 2 lata zmieniły biznes, ludzi, zweryfikowały wartości jakimi się kierujemy i powiedziały wielu firmom "Sprawdzam!". Te które przetrwały dostosowały się do galopujących zmian

Nie zmieniło się jedno, to jak ludzie myślą, przetwarzają informacje i w jaki sposób podejmują decyzję. Szczególnie w okresie dużych zmian ujawniły się naturalne sposoby myślenia i działania naszych pracowników i nas samych. Nie mamy do końca wpływu na to jak zmienia się rynek, jednak możemy wesprzeć naszych ludzi w dostosowaniu do rzeczywistości w jakiej żyjemy.

Przed Liderami, Menedżerami i Prezesami pojawiło się wiele nowych wyzwań. Wszędzie tam gdzie są ludzie pojawiają się problemy, konflikty, niezrozumienia i brak efektywnej komunikacji. Moment, a czy nie było tak jeszcze w czasach przed pandemicznych? Oczywiście, że tak, tylko "nowa" sytuacja jeszcze bardziej uwydatnia te problemy.

Podczas warsztatów:

-Poznasz założenie metodyki FRIS - czyli jak myślą i jak działają Twoi pracownicy i Ty sam

-Zrozumiesz w jaki sposób przetwarzają informacje Twoi pracownicy i dlaczego z niektórymi komunikacja jest dla Ciebie prostsza

-Określisz jakie poznawcze są Ci bliższe

-Nabędziesz świadomości z czego wynika brak zrozumienia w Twojej organizacji

-Odkryjesz sposoby, które pozwolą Ci skuteczniej zarządzać i współpracować z osobami o innych stylach myślenia

-Będziesz wiedział w jaki sposób doceniać i motywować ludzi, aby mogli osiągać postawione przed nimi cele

Zrób coś dla siebie i ZROZUM LUDZI w swoich otoczeniu!

Adam Pluciński

Trener biznesu, przedsiębiorca - od 2011 roku prowadzi i zarządza stale rozwijającą się firmę szkoleniowo-doradczą Circinus Training Center.

W 2019 roku uznany za jednego z 25 najbardziej wpływowych i najważniejszych osób w branży customer care jako dostawca usług szkoleniowo-rozwojowych dla branży. Wspiera w rozwoju firmy i organizacje, które chcą budować zaangażowanie pracowników, a jedną z ich największych wartości są ludzie. To co robi, daje ludziom możliwość rozwoju, a co więcej przekłada się bezpośrednio na efekty osobiste i biznesowe.

Od ponad 13 lat realizuje szkolenia i projekty rozwojowo-doradcze - to ponad 12 000 tysięcy godzin rozwojowych zainwestowanych w pracę z Partnerami w biznesie.

***

Warsztaty odbędą się przy pomocy aplikacji Zoom. Link logujący na szkolenie zostanie Państwu przesłany w dniu warsztatów.

Sugerujemy uczestnictwo w wydarzeniu korzystając ze stabilnego połączenia internetowego najlepiej przewodowego.

Spotkanie jest praktycznym warsztatem i wymaga aktywności uczestników i pracy w grupach, stąd prośba by do szkolenia dołączyć z włączoną kamerą i mikrofonem.

ZOBACZ CAŁY PROGRAM WYDARZEŃ - DPP 2021

PRZYŁĄCZ SIĘ DO WYDARZENIA NA FB - BĄDŹ AKTYWNY I UDOSTĘPNIJ DALEJ!

PRZYŁĄCZ SIĘ - z pewnością znajdziesz coś dla siebie!

* Ilość miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń / Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do ich weryfikacji.

* Jeśli wydarzenie, które Cię interesuje nie pojawia się w formularzu rejestracyjnym to oznacza, że limit miejsc został wyczerpany - Nie rezygnuj jednak, być może w ostatniej chwili ktoś zrezygnuje i znajdzie się dla Ciebie miejsce.

*Nie masz czasu? Zmieniły się Twoje plany? Poinformuj nas o tym - daj szansę innym na udział!

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych dla osób zapisujących się na warsztaty organizowane w ramach wydarzenia

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Prezydent Miasta Poznania z siedzibą przy placu Kolegiackim 17, 61-841 Poznań. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu wykonania zadania realizowanego w interesie publicznym, zgodnie z uprawnieniem wynikającym z ustawy o samorządzie gminnym, którym jest organizacja wydarzeń promocyjnych poznańskiego środowiska biznesowego.
Wyznaczono inspektora ochrony danych, z którym można się kontaktować poprzez e-mail: iod@um.poznan.pl lub pisemnie na adres: plac Kolegiacki 17, 61-841 Poznań.

Szczegółowe informacje nt. przetwarzania danych osobowych znajdują się na: www.um.poznan.pl/klauzulainformacyjna

Zobacz również:

szkolenia Działalność gospodarcza Marketing Przedsiębiorczość Zarządzanie