To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Zwinny zespół - Festiwal FRIS

dostępnych: 3

już niedostępne 40,00 zł -

Zwinny zespół, aby dobrze funkcjonował powinien być spójny i zgrany, informacje powinny przepływać sprawnie, na bieżąco, a członkowie zespołu powinni mieć do siebie zaufanie. Co możesz zrobić, aby twój zespół taki właśnie BYŁ, a nie tylko POWINIEN być? Jak budować zgrany zespół skoro często zwinny = zmienny?

Zapraszam Cię na warsztat, w którym poznasz narzędzie ułatwiające integrację zespołów, wzajemne poznanie się i usprawniające komunikację - Styl Myślenia i Działania FRIS®. Dowiesz się i doświadczysz czym jest styl myślenia i jak może on wpływać na współpracę i komunikację w zespole.

To prawda, że o komunikacji mówi się dużo i w różnych odmianach, ale to dobrze, bo to nieodłączny aspekt naszego życia zarówno zawodowego jak i prywatnego. FRIS® daje w tym temacie zupełnie inne podejście i nową jakość! Mnie, jako menedżera bardzo przekonuje jego prostota, która w bezpośredni sposób przekłada się na praktykę (rozumiem to używam i korzystam). FRIS® w bardzo jasny i konkretny sposób wskazuje na różnice indywidualne wynikające z naszych stylów poznawczych oraz daje wskazówki jak korzystać z tej wiedzy w komunikacji międzyludzkiej.

Program:

- Model FRIS®

- Style myślenia i działania - czym się różnią?

- Jak komunikować się z konkretnym stylem?

Podczas spotkania będzie możliwość WYGRANIA raportu indywidualnego FRIS!

O mnie:

Lucyna Wasiakowska - Trener biznesu wg metodologii SET®, Certyfikowany Trener FRIS®, coach, facylitator Action Learning, menedżer

Jako trener specjalizuję się w szkoleniach z zakresu umiejętności osobistych i komunikacyjnych, w szczególności w zagadnieniach związanych z pracą zespołową, motywacją, komunikacją i integracją w zespole.

Karierę zawodową rozpoczynałam w branży finansowej. Jako Menedżer Sprzedaży, Dyrektor Regionu, a finalnie szef Departamentu Sprzedaży miałam okazję budować zespoły w dynamiczny

m i wymagającym środowisku rynków finansowych. Równolegle rozwijałam umiejętności trenerskie w szkole trenerów biznesu Akademii SET, a następnie umiejętności coachingowe podczas studiów podyplomowych w zakresie coachingu menedżerskiego na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Jestem certyfikowanym trenerem FRIS® i swoich programach wykorzystuję badanie Stylu Myślenia i Działania FRIS® (pierwsze polskie narzędzie z zakresu psychologii poznawczej określające sposób przetwarzania informacji i podejmowania decyzji), wspierając zespoły w dążeniu do lepszego zrozumienia swoich możliwości i potencjału oraz wykorzystania różnic i indywidualnych preferencji.

Jestem również facylitatorem Action Learning. To metoda pracy zespołowej, polegająca na poszukiwaniu rozwiązań dla rzeczywistych problemów i wyzwań jakie uczestnikom stawia codzienna praca. Action learning to proces nauki, który zachodzi na trzech poziomach: indywidualnym, zespołowym oraz całej organizacji.

Bardzo ważnym aspektem mojej pracy jest jej użyteczność. Dążę do tego, aby zdobyta na szkoleniu wiedza mogła być wdrożona w życie, najlepiej od zaraz. Narzędzia, którymi się posługuję dają taką możliwość, są proste i bardzo praktyczne.

Zachęcam do wzięcia udziału w warsztatach!

To szkolenie jest częścią "Festiwalu FRIS®" - akcji, w ramach której 25 i 26 października 2019 r. są organizowane szkolenia FRIS® w miejscowościach na terenie całej Polski! Zaproś swoich znajomych na stronę: www.fris.pl/festiwal

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Poznań