Zwinny zespół - jak zarządzać i budować relacje - Festiwal FRIS®

27 Listopada 2020, 10:00-13:00 (Piątek)

online - zoom,

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Zwinny zespół - Festiwal FRIS

dostępnych: 10

27 Listopada 2020, 13:00 50,00 zł

Zwinny zespół, aby dobrze funkcjonował powinien być spójny i zgrany, informacje powinny przepływać sprawnie, na bieżąco, a członkowie zespołu powinni mieć do siebie zaufanie. Co możesz zrobić, aby twój zespół taki właśnie BYŁ, a nie tylko POWINIEN być? Jak budować zgrany zespół skoro często zwinny = zmienny?

Zapraszam Cię na warsztat, w którym poznasz narzędzie ułatwiające integrację zespołów, wzajemne poznanie się i usprawniające komunikację - Styl Myślenia i Działania FRIS®. Dowiesz się i doświadczysz czym jest styl myślenia i jak może on wpływać na współpracę i komunikację w zespole.

To prawda, że o komunikacji mówi się dużo i w różnych odmianach, ale to dobrze, bo to nieodłączny aspekt naszego życia zarówno zawodowego jak i prywatnego. FRIS® daje w tym temacie zupełnie inne podejście i nową jakość! Mnie, jako menedżera bardzo przekonuje jego prostota, która w bezpośredni sposób przekłada się na praktykę (rozumiem, to używam i korzystam 😏). FRIS® w bardzo jasny i konkretny sposób wskazuje na różnice indywidualne wynikające z naszych stylów poznawczych oraz daje wskazówki jak korzystać z tej wiedzy w komunikacji międzyludzkiej.

Program:

  • Różnorodność w zespole - co nam się podoba, a co przeszkadza?
  • Model FRIS®
  • Style myślenia i działania - czym się różnią?
  • Jak komunikować się z konkretnym stylem?
  • Konkurs - Podczas spotkania będzie można WYGRAĆ badanie indywidualne FRIS!
Narzędzia:
  • zoom - nasze spotkanie odbędzie się za pośrednictwem platformy zoom. Jeżeli będziesz korzystać z komputera to wystarczy, że klikniesz w link do spotkania, który otrzymasz dzień przed wydarzeniem, czyli 26.11.2020. Jeżeli będziesz korzystać z telefonu wówczas ściągnij sobie wcześniej aplikację zoom na telefon.
  • miro - w trakcie warsztatów będziemy korzystać z wirtualnej tablicy miro (https://miro.com/). Można założyć tam darmowe konto, ale nie trzeba, możesz bowiem występować jako "gość". Dostęp do tablicy, na której będziemy pracować otrzymasz w trakcie warsztatu. Uwaga: miro dość słabo działa w przeglądarce Microsoft Explorer, więc jeśli możesz skorzystaj z Chroma lub Firefoxa

O mnie:

Lucyna Wasiakowska - Trener biznesu wg metodologii SET®, Certyfikowany Trener FRIS®, coach, facylitator Action Learning, menedżer

Prowadzę firmę szkoleniową Step Forward, w ramach której realizuję warsztaty i projekty rozwojowe, głównie z wykorzystaniem metodologii FRIS®. Współpracowałam z firmami z różnych branż, m.in. z Santander Bank Polska SA, BNP Paribas Bank Polska SA., Hunter Douglas Fabrication Sp. z o.o., Veolia Sp. z o.o. czy Raben Logistics Polska Sp. z o.o.

Jako wykładowca/trener na uczelni Wyższa Szkoła Języków Obcych im. Samuela Bogumiła Lindego w Poznaniu prowadzę zajęcia w zakresie przedsiębiorczości, komunikacji i obsługi klientów.

Łącznie przeprowadziłam ponad 1000 godzin warsztatów i sesji indywidualnych.

Mam też długoletnie doświadczenie menedżerskie, przez ponad 10 lat jako Menedżer Sprzedaży, Dyrektor Regionu, a finalnie szef Departamentu Sprzedaży Indywidualnej miałam okazję budować zespoły w dynamicznym i wymagającym środowisku rynków finansowych (Dom Maklerski BZ WBK/Santander Bank Polska S.A.).

Jako współorganizator / członek stowarzyszenia Turkusowy Poznań (społeczność działająca non profit) aktywnie uczestniczę w przygotowaniu wydarzeń propagujących wiedzę na temat turkusowych organizacji i turkusowego zarządzania.

Zachęcam do wzięcia udziału w warsztatach!

Ten warsztat jest częścią "Festiwalu FRIS® online" - akcji, w ramach której 27 i 28 listopada 2020 r. są organizowane warsztaty FRIS® online przez trenerów z całej Polski! Zaproś swoich znajomych na stronę: www.fris.pl/festiwal

Zobacz również:

szkolenia