Odbudowa Ukrainy - Wieczór Biznesowy PTG w Chełmie

location icon
Hotel Edels ul. Aleja Przyjaźni 9, Chełm
calendar icon
Od 11 paź 18:00 do 11 paź 18:00
ticket icon
Od 119,00 zł

Budowanie relacji biznesowych
czyli współpraca z Polskim Towarzystwem Gospodarczym

Partnerzy wydarzenia



Temat spotkania:
Odbudowa Ukrainy - szanse dla polskich firm



Dlaczego warto przyjść na Kolację Biznesową PTG?

Poznasz nowych przedsiębiorców z Chełma i nawiążesz relacje biznesowe

Networking, o skuteczności którego przekonało się już wielu członków naszej organizacji. Spotkasz przedsiębiorców z wielu branż, do których na codzień trudno jest dotrzeć. To Twoja szansa na pozyskanie nowych klientów, partnerów i dostawców. W końcu biznes to relacje! Te prawdziwe, wartościowe, inspirujące, oparte na wzajemnym zaufaniu, nie na nachalnych próbach sprzedaży swoich produktów czy usług. Jeśli chcesz nawiązać znajomości, wymienić się wiedzą i doświadczeniem, a to wszystko bez obaw o kłopoty z asertywnością - nasze wydarzenie jest właśnie dla Ciebie!

Sposoby na rozwiązanie problemów biznesowych

W naszej społeczności nigdy nie jesteś sam ze swoimi wyzwaniami. Zawsze może liczyć na wsparcie sprawdzonych i zweryfikowanych ekspertów. Martwią Cię wysokie podatki i myślisz o korzystnej optymalizacji? Koszty Twojego biznesu rosną (np. gaz, prąd) i zastanawiasz się jak je ograniczyć? Chcesz zatrudniać zaangażowanych pracowników i usprawnić proces delegowania? Szukasz możliwości na pozyskanie finansowania? A może interesują Cię nowe sposoby pozyskiwania klientów i skuteczny marketing? Podczas naszego wydarzenia uzyskasz porady na różne problemy biznesowe. Prosto od doświadczonych przedsiębiorców, którzy zjedli zęby na prowadzeniu firmy w Polsce.

Wiedza prosto od praktyków

Inspiracja

Motywacja, jakiej nie jesteś w stanie dać sobie sam! Inni przedsiębiorcy, ich sukcesy i energia sprawią, że wrócisz do codziennych wyzwań ze zdwojoną siłą! Zyskasz okazję do wymiany doświadczeń, przedstawienia swojej marki, wysłuchania pomysłów innych osób na jej rozwój. Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak wiele można zobaczyć, stając na moment z boku i konfrontując swoje wyobrażenia o branży z jej postrzeganiem przez innych przedsiębiorców.


Dodatkowo! Każdy uczestnik wydarzenia może otrzymać:

  • video na temat budowania sieci relacji,
  • ebook - przewodnik po relacjach biznesowych dla zapracowanych przedsiębiorców, 
  • darmową konsultację podczas spotkania 1 na 1 o najlepszych praktykach networkingowych
  • dostęp do prywatnej, zamkniętej grupy na Facebooku dla przedsiębiorców z całej Polski oraz lokalnej, biznesowej grupy wsparcia na Whatsappie,
  • możliwość zadawania konkretnych pytań dotyczących networkingu oraz umawiania się na spotkania 1:1.


Cele spotkania:

  • dyskusja na temat szans dla polskiego biznesu w kontekście odbudowy Ukrainy
  • prezentacja oferty PAIH i ARP dla przedsiębiorców
  • spotkanie osobiste w gronie właścicieli i osób zarządzających firmami
  • integracja środowiska i wymiana kontaktów biznesowych
  • wzajemne wsparcie poprzez poznanie aktualnych potrzeb biznesowych

Korzyści ze spotkania:

  • poszerzenie własnej sieci kontaktów o nowe znajomości (nowe branże)
  • możliwość pozyskania nowych klientów, partnerów, dostawców, inwestorów lub podwykonawców
  • pozyskanie nowej wiedzy i inspiracji na temat efektywnego i regularnego budowania relacji biznesowych
  • możliwość pozyskania nowych zamówień, zleceń i kontraktów
  • możliwość transferu wiedzy i doświadczeń pomiędzy przedsiębiorcami 

Wydarzenie odbędzie się w środę 11.10.2023 o 18.00 w Hotelu Edels w Chełmie.



Prelegenci:

Jakub Banaszek

Prezydent Chełma


Ukończył prawo na Uniwersytecie Warszawskim, studia licencjackie na kierunku zdrowie publiczne i studia podyplomowe z prawa medycznego na tej uczelni. Absolwent Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej oraz Szkoły Liderów Politycznych. Uczestnik International Visitor Leadership - programu prowadzonego przez Departament Stanu USA. Pracował m.in. w Samodzielnym Publicznym Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu w Chełmie oraz Narodowym Funduszu Zdrowia. W latach 2015-2017 zatrudniony w Ministerstwie Zdrowia na stanowisku doradcy Ministra Zdrowia Konstantego Radziwiłła. Od marca 2017 r. członek Rady Programowej Polskiego Radia Lublin, od września 2017 r. pełnomocnik wojewody lubelskiego ds. rozwoju służby zdrowia. W kwietniu 2018 r. został dyrektorem gabinetu politycznego Minister Przedsiębiorczości i Technologii Jadwigi Emilewicz. W latach 2014 - 2018 radny dzielnicy Ochota m.st. Warszawy. W wyborach samorządowych w 2018 r. wybrany na prezydenta Chełma. Obecnie najmłodszy prezydent miasta w Polsce. Z nominacji wojewody lubelskiego zasiadł w Radzie Nadzorczej Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie. Odznaczony przez Ogólnopolski Związek Zawodowy Pielęgniarek i Położnych medalem "Zasłużony dla Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Pielęgniarek i Położnych". Członek Narodowej Rady Rozwoju przy Prezydencie RP w Radzie Do Spraw Samorządu Terytorialnego. Inicjator i Prezes Stowarzyszenia Prezydentów Miast Polskich - "Praca, Rozwój, Odpowiedzialność". W 2022 zajął 8. miejsce w rankingu najlepszych prezydentów miast "Newsweek Polska".


Karol Kubica

Zagraniczne Biuro Handlowe w Kijowie
Polska Agencja Inwestycji i Handlu


Absolwent filologii ukraińskiej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie (w tym trzy semestry na Narodowym Uniwersytecie Lwowskim im. Iwana Franki we Lwowie w ramach stypendium naukowego). Współpracował ze Stowarzyszeniem Forum Młodych Dyplomatów, Konsulatem Generalnym RP we Lwowie, Stowarzyszeniem Lubelski Klub Biznesu i Konsulatem Honorowym Republiki Mołdawii w Lublinie. Silnie związany z Centrum Obsługi Rynków Wschodnich oraz Programem ,"Razem z Ukrainą".

Manager z ponad 12-letnim doświadczeniem zawodowym, nastawionym na współpracę gospodarczą i społeczną między Polską a krajami Europy Wschodniej. Zaangażowany w organizowanie forów międzynarodowych, konferencji, targów i misji zagranicznych oraz tworzenie sieci kooperacji dla polskich przedsiębiorstw z Europą Wschodnią. Uczestnik programów nastawionych na budowanie gospodarczych, społecznych i kulturalnych relacji pomiędzy Polską, a regionami Europy Wschodniej, w szczególności z Ukrainą i Białorusią.


Łukasz Gałczyński

Łukasz Gałczyński

Wiceprezes Agencji Rozwoju Przemysłu SA


Łukasz Gałczyński jest absolwentem Wydziału Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego oraz Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych Uniwersytetu Łódzkiego. Ukończył także studia Executive MBA. Doświadczenie zdobywał pracując w administracji państwowej oraz zasiadając w Radach Nadzorczych Spółek Skarbu Państwa. Pełnił funkcję doradcy ministra w Ministerstwie Zdrowia oraz eksperta odpowiedzialnego za przetwarzanie i analizę informacji. Od 2018 roku pracował w Ministerstwie Rozwoju i Technologii, gdzie jako wicedyrektor Departamentu Rozwoju Inwestycji odpowiadał za kształtowanie polityki związanej ze Specjalnymi Strefami Ekonomicznymi oraz systemem instytucji rozwoju, w tym za opracowanie i przyjęcie nowych rozwiązań legislacyjnych, m.in. rozporządzenia strefowego i nowelizacji ustawy o wspieraniu nowych inwestycji. Kierując Departamentem Rozwoju Inwestycji przyczynił się do przyjęcia założeń w zakresie wprowadzenia Tarczy PFR. Zajmując się ubezpieczeniami eksportowymi i rynkiem ubezpieczeń kupieckich nabył także doświadczenie w obszarze finansów i ubezpieczeń.
Od lutego do kwietnia 2022 r. zasiadał w Radzie Nadzorczej Agencji Rozwoju Przemysłu S.A., 8 kwietnia 2022 r. został delegowany do czasowego wykonywania czynności Wiceprezesa Zarządu a od 28 czerwca 2022 r. jest Wiceprezesem Zarządu ARP S.A.


Program spotkania

18.00 - Rozmowy kuluarowe, networking, poczęstunek
18.15 - Wystąpienia prelegentów
19.15 - Sesja autoprezentacji wszystkich uczestników
20.00 - Rozmowy kuluarowe, integracja i networking

Wymagana jest rejestracja przez niniejszą stronę. Opłata jest przeznaczona na koszty gastronomiczne.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

O Polskim Towarzystwie Gospodarczym

Ideą Polskiego Towarzystwa Gospodarczego jest to, aby jak najwięcej firm członkowskich rozwijało się oraz aby tworzyć w Polsce jak najlepsze warunki do prowadzenia biznesu. Dlatego naszymi Członkami są najczęściej właściciele, prezesi i managerowie dużych, średnich i małych firm (często produkcyjnych), którzy są bardzo aktywni zawodowo i społecznie oraz cenią takie wartości jak: zaufanie, szacunek do człowieka, patriotyzm, pracowitość i gospodarność. Mamy zrzeszonych już prawie 600 podmiotów gospodarczych, które łącznie zatrudniają ponad 350.000 pracowników, a ich łączny obrót wynosi ponad 313 miliardów złotych. 

Organizujemy również ogólnopolskie konferencje biznesowe oraz inicjatywy integracyjne na przestrzeni całego roku. Każde takie wydarzenie jest ogromną dawką inspiracji dla przedsiębiorców i okazją do wymiany doświadczeń.

Link do naszej strony internetowej:  www.iptg.pl

Logotypy części firm członkowskich PTG:

Szczegóły spotkania:

- Kiedy: 11 października, środa godz. 18.00

- Miejsce: Hotel Edels, ul. Aleja Przyjaźni 9, 22-100 Chełm

- Prosimy o zabranie ze sobą wizytówek


Kontakt ws. spotkania:

Michał Osiej
Dyrektor ds. Rozwoju
[email protected]

Do zobaczenia! Znajdź nas w social mediach

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Rejestracja na spotkanie biznesowe 11.10
już niedostępne 119,00 zł -