"Pitchowanie. Sztuka wystąpień publicznych"

location icon
Hotel SPA Laskowo ul. Raciborska 62, Jankowice
calendar icon
Od 13 maj 17:00 do 14 maj 13:00

Uczestnicy warsztatu "Pitchowanie. Sztuka wystąpień publicznych" dowiedzą się, jak przygotować zwięzłą, treściwą i ciekawą prezentację oraz co i jak mówić, żeby publiczność słuchała z uwagą i przyjemnością. W trakcie warsztatu będziemy wykonywać praktyczne ćwiczenia wystąpień publicznych. Szkolenie z pitchowania to połączenie teorii o tworzeniu prezentacji i praktycznych ćwiczeń z publicznego ich prezentowania.

Warsztat skierowany jest do: przedstawicieli, pracowników, członków i wolontariuszy organizacji pozarządowych z terenu województwa śląskiego.

Uczestnicy warsztatu poznają odpowiedź na następujące pytania:
* Jak stworzyć zwięzłą, interesującą i wiarygodną opowieść o swoim produkcie, projekcie, usłudze?
* Jak mówić o swojej działalności w sposób zrozumiały?
* Jak dać się zapamiętać?
* Co jest istotne przy pitchowaniu? Co powinno znaleźć się w pitchu?
* Jak się przygotować do prezentacji?
* Jak pitchować podczas bezpośredniego spotkania?
* Jakie błędy najczęściej popełniają pitchujący i jak ich uniknąć?


Uczestnicy spotkania poznają swoje mocne strony, dostaną informację zwrotną od pozostałych osób uczestniczących w warsztacie, otrzymają szereg wskazówek dotyczących swojego wizerunku oraz impuls do pracy nad nowymi nawykami!

Agenda spotkania:

I dzień warsztatu: 13 maja (piątek) 2022 r. | start: 17.00
II dzień warsztatu: 14 maja (sobota) 2022 r. | start: 9.00


Miejsce szkolenia i noclegu: Hotel SPA Laskowo, 47-430 Jankowice ul. Raciborska 62. Wszystkim uczestnikom projektu / warsztatu zapewniony zostanie bezpłatny nocleg oraz wyżywienie. Organizatorzy nie zapewniają dojazdu.


Prowadzący:

Radosław Knesz - Partner w Barmix Sp. z o.o.; doradca biznesowy, inwestor, do niedawna manager Inkubatorów Przedsiębiorczości w Subregionie Zachodnim Województwa Śląskiego, jeden z inicjatorów powołania sieci inkubatorów YEP na terenie Ukrainy.

Emil Nagalewski - od kilkunastu lat związany z Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS, koordynator Polskiego Alarmu Smogowego w woj. śląskim. Ukończył socjologię na Uniwersytecie Łódzkim, marketing polityczny na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu oraz studia podyplomowe z Public Relations na Akademii Ekonomicznej w Katowicach.


Kontakt w sprawie szkolenia:

e-mail: [email protected]

Ilość miejsc jest ograniczona - pierwszeństwo udziału w warsztatach mają uczestnicy konkursu na Innowacyjne rozwiązania w organizacjach pozarządowych. W pozostałych przypadkach decyduje kolejność zgłoszeń. Nie warto więc zwlekać z rejestracją.

Zgłoszenia przyjmujemy najpóźniej do 11 maja 2022 do godz. 22.00. Warto jednak zapisać się wcześniej, aby mieć pewność udziału. W warsztacie mogą uczestniczyć jedynie osoby, które otrzymały mailowe potwierdzenie zakwalifikowania się do udziału w projekcie.

Warsztat organizowany jest w ramach projektu " Rewolucja technologiczna w 3 sektorze", realizowanego przez Forum Organizacji Pozarządowych Subregionu Zachodniego (FOPSZ) na zlecenie Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWE FIO na lata 2021-2030.

Zgłoszenie na szkolenie jest jednoznaczne z deklaracją przystąpienia do projektu.

UWAGA! Osoby, które zarejestrują się na warsztat i nie wezmą w nim udziału, a nie poinformują nas o swojej rezygnacji, zostaną obciążone kosztami uczestnictwa w warsztacie (koszt noclegów, wyżywienia, materiałów warsztatowych, trenerów). Wartość obciążenia będzie proporcjonalna do wartości uczestnictwa 1 osoby w warsztacie.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Zapisz się na warsztat
już niedostępne -