Jaka będziesz firmo w 2030 roku? Klub CSR-owców - 14.spotkanie

location icon
platforma ZOOM
calendar icon
Od 27 kwi 12:00 do 27 kwi 13:30
ticket icon
Od 0,00 zł

Jaka będziesz firmo w 2030 roku? Rola odpowiedzialnego przywództwa ekosystemowego.
Brytyjski dziennik "The Telegraph" postanowił zapytać naukowców, jak będzie wyglądał świat za kilkanaście lat. Według uczonych, w 2030 roku nastąpią wielkie zmiany - przewiduje się między innymi zastąpienie pracowników robotami, modyfikowanie ludzkich genów czy wzrost znaczenia sztucznej inteligencji w życiu codziennym.
https://geekweek.interia.pl/technauka/news-maszyny-zastapia-czlowieka-wizja-swiata-w-2030-roku,nId,1950785

Nas jednak zastanawia jak będą wyglądały nasze firmy i organizacje. Nie trzeba nikogo przekonywać, że złe decyzje dotyczące projektowania przyszłości mogą mieć ogromne reperkusje. Czy będziemy pracować w "turkusie" i odejdziemy od przemocy w organizacji? Jaką strategię wdrożyć, aby dobrze przygotować się do najbliższych zmian? I czy warto nową perspektywę przyjąć już teraz, aby jak najlepiej wykorzystać możliwości, jakie stwarza?

14. spotkanie Klubu CSR-owców tym razem poświęcimy przyszłości naszych organizacji i zastanowimy się jak mogą wyglądać w 2030 roku.
27.04.2023 (czwartek), godz. 12.00
Krótkie, ale inspiracyjne spotkanie w sprawdzonej formule klubowej.
Wstęp wolny, Konieczna rejestracja
Naszymi gośćmi będą:
Tomasz Dzida - przedsiębiorca społeczny i Chief Balance Officer w międzynarodowej organizacji sieciowej EI-SPOCO; lider, coach i audytor SPOCO®. Posiada blisko 25 lat doświadczenia zawodowego w sektorze finansowym w obszarze zarządzania ryzykiem, audytu wewnętrznego, kultury organizacyjnej i ciągłości działania. Od 2008 roku pracuje w Wielkiej Brytanii, skąd zrealizował projekty na każdym kontynencie. Od 2010 zajmuje się rozwojem umiejętności przywódczych, zespołów i samoorganizacji. Opracowuje koncepcję Etycznej Równowagi Systemowej na osi Człowiek - Organizacja - Planeta oraz politykę dalszej profesjonalizacji przywództwa i zarządzania w duchu samoregulacji i odpowiedzialności ekosystemowej. Działa praktycznie na rzecz mądrego zarządzania zasobami i energią oraz tworzenia bezpiecznej, bezprzemocowej i przedsiębiorczej kultury pracy. W ramach EI-SPOCO operacjonalizuje czas jako walutę wspierającą etyczną współpracę społeczno-gospodarczą.
Przemek Kędzia - od 13 lat zajmuje się rozwojem zespołu projektantów szkoleń e-learningowych w LLidero. Od 3 lat dba o wdrażanie i rozwój turkusowych praktyk. Wcześniej zajmował się rozwojem zespołu w czołowej, globalnej firmie doradczo audytorskiej. Jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

O Klubie CSR-owców:
Klub powstał na początku 2021 roku. Klub adresowany jest do pracowników 3 sektorów, głównie specjalistów ds. odpowiedzialnego biznesu, ale też innych osób wykorzystujących w swojej pracy założenia zrównoważonego rozwoju.
O prowadzących:
Joanna Skałuba - prezeska zarządu Fundacji CSR Res Severa. Pierwsze działania związane z CSR i zrównoważonym rozwojem podjęła w lipcu 2009 roku (podczas pracy w korporacji), co spowodowało powołanie zespołu ds. społecznej odpowiedzialności w grupie kapitałowej. Uczestniczyła jako doradca CSR mogącą świadczyć usługi doradcze w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu dla mikro-, małych i średnich przedsiębiorców w ramach Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy. W 2018 r. za swoją pracę wolontariacką i upowszechnienie Agendy 2030 otrzymała nagrodę "Człowiek Wiedzy i doświadczenia" przyznawaną przez Koalicję Prezesi-Wolontariusze (obecnie Liderzy Pro Bono). W 2019 roku otrzymała nagrodę "Człowieka, który zmienia biznes" przyznawaną przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu (FOB).
Aldona Kłobska- wolontariuszka Fundacji CSR Res Severa, CSR spikerka, współtwórczyni i współproducentka Festiwalu Filmów Odpowiedzialnych 17 Celów. Jest profesjonalną trenerką w biznesie, coachem, facylitatorką i konsultantką - łączenie tych ról i płynne przechodzenie pozwala jej wspierać organizację. Szczególnie specjalizuje się w rozwijaniu przywództwa, komunikacji oraz sprzedaży. Prowadzi firmę Lokomotywacja (www.lokomotywacja.pl), której głównym hasłem jest "polubisz poniedziałki". Współprowadzi pracownię rozwoju i terapii Proarche www.proarche.pl.




Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  wejściówka
już niedostępne -