Konferencja motoryzacyjna 2022

location icon
online
calendar icon
Od 27 wrz 10:00 do 28 wrz 13:00

Podczas drugiej edycji konferencji motoryzacyjnej prelegenci skupią się na zagadnieniu projektowania pojazdów aut elektrycznych lub hybrydowych. Poruszanymi tematami będzie modelowanie hybrydowych układów napędowych z użyciem Simscape, integracja i wykorzystanie sztucznej inteligencji w projektowaniu systemów Automotive z użyciem Simulink czy wykorzystanie narzędzie RoadRunner i jego rozszerzeń do tworzenia scen i scenariuszy wspomagających symulacje systemów ADAS.

Konferencja jest zorganizowana w formule on-line. Aby wziąć w niej udział, należy się zarejestrować. 


Agenda: 

Pierwszy dzień konferencji (wtorek)

27.09.2022 | 10:00 - 11:30 | Budowa modelu napędu hybrydowego przy pomocy środowiska Simulink/Simscape - Konrad Grzybowski, ONT

27.09.2022 | 11:30 - 11:45 | Przerwa

27.09.2022 | 11:45 - 13:15 | AI in Automotive using Simulink - Giuseppe Ridinò, MathWorks

27.09.2022 | 13:15 - 13:45 | Wykorzystanie środowiska Simulink do wytwarzania bezpiecznego oprogramowania w Automotive - Aleksander Wyżykowski, Łukasiewicz - PIMOT


Drugi dzień konferencji (środa)

28.09.2022 | 10:00 - 13:00 | Tworzenie scen oraz scenariuszy jazdy z wykorzystaniem środowiska RoadRunner z modułem RoadRunner Scenario - Mateusz Łabęcki, ONT


Prelegenci:

Giuseppe Ridinò - pracuje jako Inżynier Aplikacji we włoskim oddziale firmy MathWorks, w swojej pracy koncentruje się na przetwarzaniu sygnałów i obrazów, systemach komunikacyjnych, wizji komputerowej, systemach autonomicznych oraz generowaniu kodu C/C++ i HDL.

Aleksander Wyżykowski - pracuje jako specjalista techniczny w Sieci Badawczej Łukasiewicz - PIMOT w Grupie Badawczej Nowych Technologii w Motoryzacji.Student 3 roku na kierunku Elektromobilność na wydziale Elektrycznym Politechniki Warszawskiej oraz aktywny członek Koła Naukowego ADek.

Konrad Grzybowski - pracuje jako Młodszy Inżynier Aplikacji w firmie ONT. Zajmuje się modelowaniem fizycznym przy użyciu modułu Simscape. Absolwent kierunku Mechanika i Budowa Maszyn na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

Mateusz Łabęcki - pracuje jako Inżynier Aplikacji w firmie ONT. Zajmuje się zagadnieniami związanymi z wykorzystaniem narzędzi MathWorks w zakresie analizy i przetwarzania sygnałów oraz współpracą oprogramowania MATLAB i Simulink z zewnętrznymi platformami sprzętowymi. Posiada wiedzę produktową w zakresie narzędzi dedykowanych systemom autonomicznym w pojazdach. Ukończył Automatykę i Robotykę na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.



Organizatorem wydarzenia jest firma Oprogramowanie Naukowo - Techniczne, dystrybutor oprogramowania firmy The MathWorks, Inc. w Polsce. 


Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, jesteśmy także aktywni w social mediach

Strona ONT - www.ont.com.pl

Fanpage Fb - www.facebook.com/ont.matlab

Konto na LinkedIn - https://www.linkedin.com/company/oprogramowanie-naukowo-techniczne/


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet na warsztaty
już niedostępne -