Niepubliczna Placówka Oświatowa Akademia Nauki Koszalin

Zapraszamy na kursy :
📷🙂 Mały Odkrywca - kursu dla dzieci 3-4-letnich
Przekonasz się, jak duże korzyści przynosi rozpoczęcie zabaw z czytaniem we współczesnym dzieciństwie. Doświadczysz ile radości niesie to ze sobą oraz Jak duży wpływ ma na rozwój intelektualny i emocjonalny Twojego dziecka.
📷🙂 Mały Odkrywca - kursu dla dzieci 5-6-letnich
Dowiesz się jak dzięki odpowiednim zabawom dzieci mogą szybko nauczyć się czytania oraz jak kluczowe znaczenie ma to dla ich poczucia pewności siebie kiedy już pójdą do szkoły.
📷😊 Mądre Dziecko Dobry Początek- kursu dla dzieci z klas I i II
Zobaczysz, jak podczas zajęć Twoje dziecko uczy się czytania i skutecznie podnosi jego biegłość, doskonale się przy tym bawiąc; a także, jak rozwija swoją zdolność koncentracji. Dowiesz się, jak wspólnie możemy zbudować w dziecku przekonanie "poradzę sobie".
📷🙂Mądre Dziecko- kursu dla dzieci z klas III i IV
Dowiesz się, co takiego sprawia, że dzieci na naszych zajęciach nie mogą doczekać się treningu czytania. Zobaczysz, jak grając w Gniew Smoka, można uczyć się tabliczki mnożenia, ortografii czy dat historycznych. Zobaczysz, jak przeżywanie emocjonujących przygód w grach fabularnych, może rozwijać wewnętrzne przekonanie "poradzę sobie" i uczyć budowania coraz lepszych relacji z rówieśnikami.
📷🙂Uczeń z Charakterem- kursu dla dzieci z klas V i VI
Dowiesz się, jak poprzez odpowiedni trening na naszych zajęciach sprawić, by Twoje dziecko samodzielnie i w krótszym czasie odrabiało lekcje, a także dostawało lepsze oceny w szkole. Pokażemy Ci, co robimy, by dzieci rozwijały poczucie własnej wartości i zaczęły wierzyć w siebie i co za tym idzie, pewniej czuły się na lekcjach oraz w grupie rówieśników.
📷🙂 Młodzież z Klasą - kursu dla młodzieży z klasy siódmej i ósmej szkoły podstawowej oraz klas trzecich gimnazjum
Zobaczysz jak dzięki treningowi odpowiednich technik na naszych zajęciach uczniowie klas 7 i 8 oraz gimnazjaliści wyrabiają nawyki samodzielnego, sprawnego uczenia się. Jak dzięki temu może wzrosnąć ich poczucie odpowiedzialności za ten obszar oraz jaki ma to wpływ na wyniku egzaminu po ósmej klasie oraz egzaminu gimnazjalnego dowiesz się również jak poprzez specjalne dramy młodzież uczy się radzić sobie z własnymi emocjami.
📷🙂 Mali mistrzowie matematyki - Łowcy smoków - Kurs rozwoju talentu matematycznego dla dzieci w wieku 6 lat.
Kurs rozwoju talentów matematycznych małych dzieci opiera się na najlepszych metodykach nauki matematyki znanych i cenionych naukowców. Ich metody pracy tworzą cztery filary programu: Tablice matematyczne Glenna Domana , Montessori - ilości, Ellen i Ben Kaplanowie - zdolności arytmetyczne , B&E Kaplanowie - rozwiązywanie problemów.
📷🙂 Mistrzowie Matematyki - Kurs rozwoju talentu matematycznego dla dzieci w wieku od 6 do 13 lat odbywają się w grupach wiekowych:
Mistrzowie Matematyki - Kosmiczni detektywi dla dzieci w wieku 7-8 lat (1-2 klasa)
Mistrzowie Matematyki - Przygoda z Sherlockiem dla dzieci w wieku 8-9 lat (2-3 klasa)
Mistrzowie Matematyki - Jedi - Rebelia dla dzieci w wieku 9-10 lat (3-4 klasa)
Mistrzowie Matematyki - Jedi - Tajemnicza Planeta dla dzieci w wieku (5-6 klasa)
Mistrzowie Matematyki - Jedi - Tajemnicza Planeta dla dzieci w wieku ( 7 klasa)
Naszym celem jest wykształcenie wyobraźni oraz intuicji matematycznej. Uczymy dzieci samodzielnie myśleć, rozwiązywać problemy oraz dostrzegać regularności. Poprzez ten kurs dzieci rozwijają zainteresowania matematyczne i odkrywają, że matematyką można się bawić. Wyzwala to dużo radości i podnosi wiarę w siebie.
Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie www.AkademiaNauki-Koszalin.pl
Prosimy o telefoniczną rezerwację miejsc tel. 733 278 182