Optident Sp. z o.o.

Dwie dekady na rynku pozwoliły nam zbudować pozycję lidera obrazowania cyfrowego CARESTREAM i unitów A-DEC. Tym samym dobrze poznaliśmy rynek i oczekiwania naszych Klientów. Nie znaczy to wcale, że spoczywamy na laurach. Nadal kluczowymi słowami w naszej firmie są: Rozwój i Innowacja.

Nasze know-how spełni oczekiwania każdego, nawet najbardziej wymagającej i specjalistycznej kliniki - tysiące zrealizowanych projektów i nabyte podczas nich bezcenne doświadczenie powodują, że z czystym sumieniem możemy pisać o sobie: my wiemy jak!

Nasze produkty to wysokiej jakości sprzęt, jeden uniwersalny i intuicyjny program do obsługi, wszystkie dane w jednym miejscu, ergonomia i gwarancja najwyższej jakości. Pomagamy urealnić pragnienia o nowoczesnym i komfortowych gabinecie, gdzie wygodnie i kompleksowo będą spełniane marzenia o pięknym i zdrowym uśmiechu.

Optident to nie tylko sprzedaż, serwis i montaż. Optident to w równym stopniu edukacja. Doskonale sobie zdajemy sprawę z tego, że w świecie nowych technologii można się czasem zagubić. Nie każdy ma też czas by śledzić wszystkie nowinki techniczne. Z drugiej strony rozumiemy też, że praca lekarza to nieustanne kształcenie.