FORCHANGE

Misją naszej firmy jest tworzenie przestrzeni do zatrzymania się i spotkania z samym sobą. Poprzez przekazywanie wiedzy i umiejętności w formie interaktywnych warsztatów tworzymy przestrzeń do refleksji, która umożliwia głęboki wgląd w siebie i jest motywacją do zmiany.
Pomagamy ludziom odszukać siebie w sobie. Odkryć swoje powołanie, ukryte pragnienia i marzenia. Pomagamy rozwijać świadomość, ucząc się żyć w harmonii i życiowej równowadze wzmacniając swoje zasoby i poczucie własnej wartości.
Tworzymy miejsce, które sprzyja poznawaniu nowych ludzi, którzy są dla nas lustrem, tworzymy środowisko dla ludzi z pasją, którzy dzielą się swoim życiem i doświadczeniem.
Większość warsztatów oparta jest na narzędziach i metodologii Points Of You®.
To praca na otwartym sercu- w głąb siebie. Pobudzająca własne, kreatywne myślenie.
To odnalezienie w sobie odpowiedzi na ważne pytania. To spojrzenie na innych jak w lustro - odzwierciedlające nasze własne historie.

Points of You® to wiodąca na świecie firma w branży szkoleń i rozwoju osobistego.
Metoda Points of You® powstała w 2006 roku w Izraelu. Jej twórcami są Efrat Shani i Yaron Golan.
Stosowana jest przez najlepszych specjalistów i w największych międzynarodowych korporacjach jak Nokia, NASA, Google, IKEA, UniCredit Bank, L’ORÉAL Paris …
Koncepcja tej metody opiera się na pracy z obrazem i słowem, na równoczesnej integracji lewej i prawej półkuli wykorzystując napięcie pomiędzy emocją a logiką, które prowadzi do wypowiadania nieuświadomionych treści, do wyrażania prawdziwych emocji. Jest ona osiągana dzięki połączeniu zdjęć, pobudzających naszą kreatywność i słownych opisów różnych tematów, aktywizujących analityczną część mózgu.
Poprzez poszerzenie perspektywy, odbiorca zyskuje nowe możliwości spojrzenia na konkretną sytuację, co motywuje go do działania. Ma możliwość zatrzymania się, spojrzenia na siebie i w głąb siebie - pobudza go to do refleksji i angażuje do działania.
Poznaj magię narzędzi Points of You®, które znane jest na całym świecie!