Grupa Impel

Oferujemy wsparcie w zakresie usług prostych, takich jak zapewnianie bezpieczeństwa, czystości i technicznego utrzymania nieruchomości, a także obsługę procesów biznesowych oraz specjalistyczne usługi dla przemysłu. Dzięki pracy przeszkolonego personelu i zapleczu nowoczesnego sprzętu, możesz liczyć na sprawną reakcję z naszej strony. Jako sprawdzony na rynku dostawca usług outsourcingowych zapewniamy ciągłość realizowanych kontraktów i bezpieczeństwo w zakresie obsługiwanych dla Ciebie procesów. Jesteśmy do Twojej dyspozycji na terenie całej Polski, dzięki czemu skutecznie i szybko odpowiemy na Twoje potrzeby.


Zapewnimy Ci natychmiastowe wsparcie gdziekolwiek tego potrzebujesz - wystarczy, że zgłosisz się poprzez całodobową infolinię lub formularz dostępny na naszej stronie. Grupę Impel tworzą spółki zajmujące się realizacją usług oraz franczyzobiorcy działający jako Impel Partner. Wiodącą spółką jest Impel S.A.

Inwestujemy w rozwój usług realizowanych z poszanowaniem środowiska naturalnego. To nasz cel na najbliższe lata.
W pierwszym kroku przystąpiliśmy do zmian w obszarze usług związanych z utrzymaniem czystości. Wprowadzane przez nas działania dotyczą również samej organizacji. Dowiedz się więcej o usługach Grupy Impel przyjaznych środowisku na impel.pl